Ale nogi!

Anna Lewandowska pochwaliła się swoją sylwetką po porodzie.

Patrycja | dnia: 13-05-2020 | skomentuj

Anna Lewandowska pochwaliła się swoją sylwetką po porodzie.

AKPA

Oceń


Anna Lewandowska 6 maja urodziła swoją drugą córkę - Laurę. Trenerka do samego rozwiązania pozostawała aktywna, dużo się ruszała i ćwiczyła. Wyznała jednak, że po porodzie zupełnie nie będzie miała ciśnienia, ani presji, aby powrócić do figury sprzed urodzenia dziecka. 12 maja pochwaliła się zdjęciem, które podsumowuje jej sylwetkę niedługo po porodzie. Nogi ma oszałamiające! 

 

  Zobacz także  

Sylwetka Lewandowskiej po porodzie 

Trenerka zapozowała o poranku w dużej bluzie z Myszką Miki, a w dłoni trzymała kubek z kawą. Treningi podczas ciąży opłaciły się, bo nogi Lewandowskiej są smukłe i umięśnione. Brzuszek, który zapewne jeszcze nie wrócił do formy po porodzie, został sprytnie zakamuflowany pod obszerną bluzą. Możemy się jednak założyć, że żona piłkarza - Roberta Lewandowskiego - szybko wróci do swojej formy sprzed ciąży. W końcu ciało jest narzędziem jej pracy. 

Swoje zdjęcie Lewandowska opatrzyła podpisem: 

Rise and shine! Coffeeeeeeee NEEDED! Have a great day!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a wszyscy chętnie komentowali to, jak Lewa wygląda po urodzeniu dziecka. Byli pod wrażeniem tego, jak utrzymała swoją sylwetkę. Niektórzy poprosili jednak, aby Lewandowska pokazała, że brzuszek po porodzie jest jak najbardziej okej. 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

☕ ??‍♂️??‍♀️ Rise and shine ☀️ Coffeeeeeeee NEEDED! Have a great day! #happyday #annalewandowska #momlife #coffee

Post udostępniony przez ???? ??????????? (@annalewandowskahpba)
Dodaj komentarz