Słodki widok!

Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcia córek

Patrycja | dnia: 08-05-2020 | skomentuj

Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcia córek

AKPA

Oceń


Anna i Robert Lewandowscy kilka dni temu powitali na świecie swoją drugą córkę. Dziewczynka dostała na imię Laura, a babcie szybko oszalały na jej punkcie. Mama Ani zdradziła, że ten poród był całkiem inny niż poprzedni, dużo bardziej spokojny. Mama wróciła już z dzieckiem do domu, czym pochwaliła się na Instagramie - mąż bowiem zorganizował jej wielką niespodziankę. Na Instagramie coraz częściej pojawiają się zdjęcia malutkiej Laury. Tym razem trenerka pochwaliła się zdjęciem, na którym są obie córki. 

 

  Zobacz także  

Anna Lewandowska i jej córki 

Zarówno Anna, jak i Robert, często w wywiadach podkreślają jak wielką rolę ma dla nich rodzina. Często stawiają ją na pierwszym miejscu. Zawsze zapowiadali, że chcą, aby ich córka - Klara - miała rodzeństwo. I tak też się stało. Dumna mama postanowiła pochwalić się na Instagramie zdjęciem, na którym mała Klara głaszcze swoją nowonarodzoną siostrę. Pod zdjęciem Lewa napisała: 

Siostry. Rodzina jest najważniejsza 

Widok kompletnie rozczulił internautów, którzy komplementowali dziewczynki. O komentarz pokusiła się między innymi Kożuchowska, która podsumowała, że córeczki Lewandowskich „już zawsze będą miały siebie”. 

Uroczy widok, prawda? 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Sisters ??‍♀️??‍♂️ Family is the most important thing @_rl9 ♡♡♡ #newbornbaby #Laura #Klara #annalewandowska #robertlewandowski #happy

Post udostępniony przez ???? ??????????? (@annalewandowskahpba)
Dodaj komentarz