Kim jest?

Anna Lewandowska - trenerka Polek. Wiek, wzrost, dzieci, mąż, waga, Instagram, kariera

Patrycja | dnia: 17-01-2020 | skomentuj

Anna Lewandowska - trenerka Polek. Wiek, wzrost, dzieci, mąż, waga, Instagram, kariera

AKPA

Oceń


Anna Lewandowska jest polską trenerką, która zachęca wszystkie Polki do tego, aby wstały z kanapy i się trochę poruszały. Ma wiele swoich przedsięwzięć m.in. produkty spożywcze fitness czy ubranka dla dzieci. Kim tak naprawdę jest trenerka, którą zna cała Polska?

Wszystko o: Anna Lewandowska

Pełne imię i nazwisko: Anna Maria Lewandowska, z domu Stachurska
Data i miejsce urodzenia: 7 września 1988, Łódź
Zawód: sportsmenka, dietetyczka, karateczka
Mąż: Robert Lewandowski (mąż od 2013 – obecnie)
Dzieci: Klara (2017)
Wzrost: ok. 168 cm
Waga: ok. 53 kg
Instagram: @annalewandowskahpba

Życiorys

Pochodzi z Łodzi i jest córką Marii i Bogdana. Nie utrzymuje jednak kontaktów z ojcem od momentu, kiedy ich zostawił. W wieku 13 lat rozpoczęła treningi karate. Pierwszy swój medal zdobyła w 2005 roku. I nie są to jej jedyne sukcesy w tej dyscyplinie – ma także m.in. złoty medal mistrzostw Europy w kategorii seniorów czy brązowy medal na mistrzostwach świata.
Jest absolwentką AWF w Warszawie.

Od 2013 roku prowadzi swoją stronę Healthy Plan by Ann. Wydała kilka książek o zdrowym żywieniu, a także kilka płyt DVD z ćwiczeniami. Ma swoją aplikację, dzięki której można ćwiczyć z jej planem. Stworzyła także markę Foods by Ann, sprzedaje również ubranka dla dzieci pod nazwą „Baby by Ann”. Od 2019 roku jest także właścicielką marki Phlov. 

  Zobacz także  

Dobroczynność

Jest jedną z gwiazd, która chętnie dołącza do akcji charytatywnych. Wraz z mężem często wspierają takiego typu inicjatywy. Wsparli już m.in. „Szlachetną paczkę” i często można wylicytować np. spotkanie lub trening z nimi w ramach WOŚP. W 2016 roku trenerka przekazała cały dochód ze swojego wielkiego treningu na Dom dla Samotnych Kobiet oraz Matek z Dziećmi w Gdańsku-Wrzeszczu.

Życie prywatne

Sportowy obóz integracyjny, rok 2007. To tam Anna poznaje Roberta Lewandowskiego, który w tamtym czasie grał jeszcze w Zniczu Pruszków. Kilka miesięcy później zostali parą. W 2010 roku przeprowadzili się do Dortmundu, a w 2011 roku zaręczyli się na Malediwach. Pobrali się w 2013 roku, w podwarszawskim Serocku. W 2017 roku parze urodziła się córka – Klara. W 2019 roku, w listopadzie, Robert powtórzył swoją cieszynkę i zapowiedział, że kolejny raz spodziewają się dziecka.
Dodaj komentarz