Kim jest?

Julia Wieniawa - najsławniejsza gwiazda? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Patrycja | dnia: 16-01-2020 | skomentuj

Julia Wieniawa - najsławniejsza gwiazda? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

AKPA

Oceń


Julia Wieniawa, mimo młodego wieku, jest jedną z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Nie wszyscy ją lubią, ale wszyscy znają. Jest jednocześnie jedną z najlepiej opłacanych celebrytek. Kim jest tak naprawdę?

Wszystko o: Julia Wieniawa

Pełne imię i nazwisko: Julia Wieniawa-Narkiewicz
Data i miejsce urodzenia: 23 grudnia 1998, Warszawa
Zawód: aktorka, piosenkarka
Partnerzy: Antek Królikowski, Aleksander „Baron” Milwiw-Baron (rozstania)
Wzrost: 161 cm
Waga: ok. 50 kg
Instagram: @juliawieniawa

Kariera

Debiutowała w Teatrze Muzycznym „Roma”. Największą popularność przyniosła jej jednak rola w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie wcieliła się w postać Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. Występowała jednak w wielu innych produkcjach m.in. w „W rytmie serca”, „Kobiety mafii” czy „Zawsze warto”.
Jest także piosenkarką – w 2015 roku wydała singiel „Co mi jest”, a w 2016 roku wystąpiła gościnnie w utworze „Na zawsze”. Największą popularność przyniósł jej singiel „Nie muszę”, który zwiastował powstanie jej debiutanckiego albumu studyjnego. 

  Zobacz także  

Działalność społeczna  

Bardzo często pojawia się w wielu kampaniach społecznych, wraz z innymi gwiazdami. W ten sposób wystąpiła w kampaniach: „Pierwsza Doba bez Smogu” czy „Weź się zbadaj”. Promowała również badania USG piersi czy zwracała uwagę na to, jak ważna jest profilaktyka w kwestii zaburzeń na tle nerwowym. Brała także udział w kampanii „Zabierz głos, bo go stracisz”, czym promowała chodzenie na głosowania.
Popiera społeczność LGBT.

Życie prywatne

Jest córką Konrada Wieniawy-Narkiewicza, który jest projektantem graficznym, a także Marty Wieniawy-Narkiewicz, która jest jej managerką. Jej rodzice są rozwiedzeni.
Ma trzy młodsze, przyrodnie siostry: ze strony mamy: Wiktorię i Kornelię Parzyszek, a ze strony ojca: Alicję Wieniawę-Narkiewicz.
Była związana m.in. z Antonim Królikowskim (2017-2018), a także z Aleksandrem Milwiw-Baronem (w 2019 roku).
Dodaj komentarz