Liczby robią wrażenie

Julia Wieniawa ma na swoim koncie nowy rekord!

Redakcja PinkWall | 18-06-2020 | skomentuj

Julia Wieniawa ma na swoim koncie nowy rekord!

AKPA

Oceń


Julia Wieniawa to nie tylko jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, ale również wpływowa influencerka. Aktorka ma kolejny powód do tego, aby świętować - wszystko to za sprawą liczby jej obserwatorów na Instagramie. Niedawno pobiła tam kolejny rekord, za co podziękowała swoim wiernym fanom pięknym, zmysłowym zdjęciem. Jesteście ciekawi o co chodzi? 

 

  Zobacz także  


Julia Wieniawa na Instagramie

W tych czasach ilość „followersów” na Instagramie ma ogromne znaczenie. Wieniawa należy więc do najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Dlaczego? Ponieważ nie dalej jak dwa dni temu postanowiła podziękować swoim fanom za to, że jest ich już… 1,7 miliona. O tym, że udało jej się osiągnąć taką liczbę obserwatorów, poinformowała ich nigdzie indziej jak właśnie na Instagramie. Pod pięknym zdjęciem napisała: 

Właśnie wybiło na moim Instagramie 1,7 mln!!! DZIĘKUJĘ

Nowy rekord na Instagramie plasuje Wieniawę dość wysoko w rankingu najpopularniejszych polskich instagramerek. Pobiła już Małgorzatę Rozenek i Barbarę Kurdej-Szatan, które obecnie obserwuje ponad 1,3 mln fanów, a także Ewę Chodakowską, która zgromadziła 1,9 mln fanów. Do najlepszej - Anny Lewandowskiej - brakuje jej jeszcze trochę. Trenerka ma na swoim profilu ponad 2,8 mln obserwatorów. Nie wspominając o Lewandowskim, którego obserwuje ponad 17 milionów fanów. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

🙈🙈🙈 Właśnie wybiło na moim instagramie 1,7 mln !!! DZIĘKUJĘ ❤️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)
Dodaj komentarz