Godne podziwu, prawda?

Julia Wieniawa ma gest! Przekazała 2 tysiące maseczek jednemu ze szpitali w Warszawie

Redakcja PinkWall | 16-04-2020 | skomentuj

Julia Wieniawa ma gest! Przekazała 2 tysiące maseczek jednemu ze szpitali w Warszawie

AKPA

Oceń


Julia Wieniawa jest nieustannie krytykowana przez wszystkie media, a internetowi hejterzy tylko czekają na jej potknięcie. Tymczasem Wieniawa stara się tym nie przejmować – postanowiła, że zrobi coś dobrego. Zupełnie tak, jak inni, postanowiła działać, aby pomóc w walce z koronawirusem. W związku z tym zaopatrzyła jeden z warszawskich szpitali w 2 tysiące sztuk maseczek, które okażą się na wagę złota w tej nierównej wojnie z wirusem. Pamiętajcie przy okazji, że od dzisiaj wchodzi w życie obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej – musicie się więc w nie zaopatrzyć! 

 

  Zobacz także  


Julia Wieniawa pomogła szpitalowi 

Nie oszukujmy się – Julia Wieniawa obecnie jest jednym z najgłośniejszych, polskich nazwisk. Jej profil na Instagramie śledzony jest przez ponad milion osób. Wieniawa postanowiła, że wykorzysta ten zasięg do robienia dobra. Niedawno wyprzedała część swoich ciuchów i postanowiła, że za te pieniądze wesprze wybrany cel charytatywny. Uzbierała się całkiem pokaźna suma, którą Wieniawa postanowiła przeznaczyć na… zakup maseczek do szpitala. Finalnie udało jej się kupić ich 2 tysiące. Gwiazda pokazała na swoim profilu na Instagramie finał akcji i pokazała przekazanie maseczek do jednego z warszawskich szpitali. 

To naprawdę piękna postawa 21-latki. Ponadto należy pochwalić fakt, że celebrytka naprawdę izoluje się u siebie w domu i przestrzega wszystkich zasad, które narzucił ostatnio rząd. Codziennie pokazuje jak radzi sobie z tym trudnym czasem i stara się umilić czas innym, którzy tak jak ona, siedzą w domu. W tym celu przedstawia więc swoje sposoby na wypełnienie wolnego czasu i regularnie prezentuje nowe nagrania na swoim TikToku. 
Dodaj komentarz