SZOK

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Ponoć to... Maciej Musiał

Redakcja PinkWall | 09-06-2020 | skomentuj

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Ponoć to... Maciej Musiał

AKPA

Oceń


Życie uczuciowe Julii Wieniawy od zawsze wzbudza spore zainteresowanie. Ciągle głośno jest o jej kolejnych związkach, chociaż ona niespecjalnie zabiega o to, aby je rozgłaszać. Przypomnijmy, że do tej pory jednym z jej najtrwalszych związków był ten z Antonim Królikowskim. Kolejnym, ale nietrwałym, był ten z Baronem z zespołu „Afromental”. Od rozstania z Baronem od roku gwiazda nie spotykała się z nikim, a tabloidy co i rusz prześcigały się w domysłach i każde spotkanie z jakimkolwiek jej przyjacielem skutkowało tym, że spekulowało się, że to jej kolejny wybranek. Teraz pojawiły się informacje, że Wieniawa niebawem może zmienić swój status związku. Ponoć gwiazda ma nowego partnera. Jak podaje „Twoje Imperium” jest to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. 

 

  Zobacz także  


Julia Wieniawa i Maciej Musiał są w związku? 

„Twoje Imperium” podało, że Wieniawa spotyka się z… Maciejem Musiałem, którego doskonale znacie z filmu „Mój biegun” czy serialu „Rodzinka.pl”, gdzie przez wiele lat grali razem. Jeśli wierzyć plotkom, to według nich para spędziła wspólnie wieczór i noc. Spotkali się na placu Zbawiciela w Warszawie, a później udali się do mieszkania aktorki, gdzie zostali aż do rana. Domniemania „Twojego Imperium” nie zostały przez nikogo potwierdzone, więc lepiej mieć na to poprawkę. 

Czyżby serial łączył ludzi? W końcu połączył Adama Zdrójkowskiego i Wiktorię Gąsiewską, a młodzi już od kilku lat tworzą udany związek.

Co o tym sądzicie? Mogliby być razem? 
Dodaj komentarz