O co chodzi?

Robert Lewandowski będzie gwiazdą SERIALU na TVN!

Patrycja | dnia: 06-02-2020 | skomentuj

Robert Lewandowski będzie gwiazdą SERIALU na TVN!

AKPA

Oceń


Czy jest ktokolwiek kto nie zna Roberta Lewandowskiego? Wydaje się, że w Polsce każdy, nawet jeśli nie jest fanem piłki nożnej, doskonale kojarzy to nazwisko. Tym bardziej, że „Lewego” można spotkać już wszędzie – na boisku, na billboardach w centrum miasta, okładkach magazynów, na sklepowych półkach. A teraz będzie można go spotkać jeszcze w… serialu. I to nie byle jakim, i nie byle gdzie! Będzie to serial o nim samym, w wersji animowanej, który połączy tematykę science fiction z tematyką sportu. Emitowany będzie na antenie TVN. Niezłe wyróżnienie, co?

Według „Wirtualne Media”, Robert Lewandowski nawiązał współpracę z TVN-em i Studio Orange Animation. „Kosmiczny wykop”, bo taki będzie tytuł animowanego serialu, będzie miał nie tylko fabułę, ale również sporą warstwę merytoryczną i edukacyjną. Nie zabraknie jednak typowych meczów – będzie Galaktyczna Liga, drużyna Spaceball i kapitan Robert Lewandowski.

  Zobacz także  

Co wiadomo o „Kosmicznym wykopie”?

W zasadzie póki co wiadomo niewiele oprócz tego, że za reżyserię i scenariusz odpowiada Bartosz Kędzierski, który wraz z producentem Pawłem Pewnym stworzyli „Włatców Much”. Autorem rysunków jest David Szatarski.
Pierwsze odcinki pojawią się w TVN, TVN7 i Player.pl około jesieni 2020 roku. Będzie to 26 krótkich odcinków. Co na ten temat mówi sam Lewandowski?

To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak: przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie.

Będziecie oglądać Lewandowskiego w kreskówce?
Dodaj komentarz