Kim jest?

Honorata Skarbek - artystka, która śpiewała "Nie powiem jak". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, choroba

Redakcja PinkWall | 06-02-2020 | skomentuj

Honorata Skarbek - artystka, która śpiewała "Nie powiem jak". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, choroba

AKPA

Oceń


Honorata Skarbek to jedna z bardziej uroczych i pewnych siebie wokalistek. Nagrała wiele przebojów, a większość osób w Polsce uwielbia ją i to, co tworzy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że na początku „Honey” nie miała wcale tak łatwo i że w dzieciństwie przebyła bardzo poważną chorobę. Kim jest Honorata Skarbek?

Wszystko o: Honorata Skarbek

Pseudonim: Honey
Data i miejsce urodzenia: 23 grudnia 1992, Zgorzelec
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów, blogerka modowa
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 170 cm
Waga: ok. 60 kg
Instagram: @ honkabiedronka

Kariera

Już jako dziecko występowała w chórach szkolnych. W 2011 roku pojawiła się na rynku i od razu wydała swój album studyjny - „Honey”. Pochodzą z niego takie piosenki jak „No One” czy „Sabotaż”. Wystąpiła jako support przed koncertem Biebera w Polsce i od tego czasu stała się również idolką nastolatków, które do tej pory szalały za Justinem.
W 2013 roku pojawił się jej drugi album „Million”, który promowała m.in. piosenką „Nie powiem jak”, którą grały wszystkie rozgłośnie radiowe. Na swoim koncie ma jeszcze dwie płyty: „Puzzle” i „Sunset”.

  Zobacz także  


Działalność pozamuzyczna

Była twarzą marki młodzieżowej MOODO i ambasadorką kosmetyków C-Thru. Stworzyła markę modową Soul Bird i zaprojektowała własną kolekcję ubrań „Million”. Była jedną z modelek w pokazie Violi Piekut w 2012 roku.
Brała udział w takich programach rozrywkowych jak „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Choroba

Kiedy miała 14 lat zdiagnozowano u niej przewlekłą białaczkę szpikową. Honoracie Skarbek udało się ją pokonać i jak do tej pory choroba nie powróciła. Gwiazda wyraża nadzieję, że tak będzie do końca życia.
Dodaj komentarz