O kim mowa?

Popularna aktorka zastąpi Ewę Chodakowską w programie "Dance, dance, dance"

Redakcja PinkWall | 07-02-2020 | skomentuj

Popularna aktorka zastąpi Ewę Chodakowską w programie "Dance, dance, dance"

AKPA

Oceń


Program „Dance, dance, dance” udał się Jackowi Kurskiemu jak żaden inny. To była jedna z najbardziej udanych premier Telewizji Polskiej zeszłej wiosny. Nic dziwnego, że już niebawem pojawi się 2. edycja tanecznego show z gwiazdami. Na czym polega program? Gwiazdorskie pary odtwarzają popularne choreografie ze znanych teledysków. Robią to w parach, a także solo.
W pierwszej edycji w jury siedziała Ida Nowakowska, Robert Kupisz, a także Ewa Chodakowska.
Trenerka fitness zrezygnowała jednak ze swojego jurorskiego fotela.

Wszyscy zastanawiali się kto zastąpi ją w tym miejscu, a typy padały m.in. na Zdrójkowskiego. Tak się jednak nie stało. Okazuje się, że Ewę Chodakowską zastąpi bardzo popularna aktorka, która pojawia się w jednej z produkcji na TVP2. O kim mowa?

  Zobacz także  


Mucha zastąpi Chodakowską

Już 29 lutego na antenie TVP2 będziemy mieli okazję zobaczyć prawdziwy debiut jurorski – w nowym składzie zasiądzie Anna Mucha. Zastąpi tym samym „trenerkę wszystkich Polek”. Niezmiennie w jury pozostaje Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz.

Informacją podzieliła się sama gwiazda – za pośrednictwem swojego Instagrama – gdzie napisała:

Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta i zapowiada się program pełen: show, emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie, ważne jest, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! a ja... no cóż... zawsze mowię to, co myślę...

Dlaczego wybór padł właśnie na Muchę? Po pierwsze: jest jedną z gwiazd „M jak miłość”, więc współpracuje już z Telewizją Polską. Oprócz tego wygrała 10. edycją programu „Taniec z gwiazdami”, a później zasiadła w jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”.

W programie zobaczycie sześć par: Rafała i Krzysztofa Jonkiszów, duet Fit Lovers, aktorkę Annę Karczmarską z Mateuszem Łapką, Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę, aktorów Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego, a także Kasię Stankiewicz z siostrą Anną.

Będziecie oglądać?
Dodaj komentarz