Wynegocjowała iście gwiazdorską stawkę za odcinek

Natalia Nykiel zasiądzie w fotelu jurorskim w nowym programie Polsatu!

Redakcja PinkWall | 07-02-2020 | skomentuj

Natalia Nykiel zasiądzie w fotelu jurorskim w nowym programie Polsatu!

AKPA

Oceń


W marcu na Polsacie pojawi się nowy program muzyczny - „The Four: Bitwa o sławę”. Program będzie inspirowany formatem, który sprawdził się już na wielu rynkach zagranicznych. Największą popularnością cieszył się on w Stanach Zjednoczonych, gdzie w jury zasiadali m.in. Meghan Trainor, Puff Daddy czy DJ Khaled. Show polega na tym, że wokaliści, którzy reprezentują różne gatunki muzyczne, rywalizują ze sobą na scenie.

W Polsce postawiono na zupełnie świeże twarze: do tej pory żadna z osób, która zasiadać będzie w jury, nie miała okazji oceniać uczestników gdziekolwiek indziej. Na jurorskim stołku będzie można zobaczyć Igora Herbuta i Kubę Badacha. Jak się okazuje – trzecią jurorką zostanie Natalia Nykiel! I zainkasuje iście gwiazdorską stawkę za odcinek. Prowadzącą zostanie Natalia Szroeder.

  Zobacz także  


Natalia Nykiel w roli jurorki

Pewnym jest teraz, że nie zostanie jurorką w programie „The Voice of Poland”. Jak Nykiel poradzi sobie w tej roli? Najwyraźniej Polsat jest przekonany, że będzie doskonałą mentorką, co odbija się na stawce, którą zainkasuje za jeden odcinek. Według „Plotka” będzie oto około 80 tysięcy za odcinek, a dodatkowo producenci zobowiązali się pokryć jej podróże i akomodację gwiazdy, która obecnie mieszka w Lizbonie, w Portugalii. W związku z tym, że program będzie miał około 8 odcinków… Łatwo policzyć sobie ile łącznie Nykiel na tym zarobi.

Są przekonani, że ta inwestycja im się zwróci. Nykiel swoją popularność zawdzięcza podobnemu show muzycznemu, więc wie doskonale z czym to się je. Informator „Plotka” zdradził im:

Produkcja długo walczyła o Natalię, bo to jedna z niewielu gwiazd młodego pokolenia, która może się pochwalić nie tylko niezaprzeczalnym talentem, ale i dużymi osiągnięciami. Sama zaczynała od udziału w takim programie, więc dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, będzie służyć uczestnikom cennymi wskazówkami i fachową oceną

Zamierzacie to oglądać?
Dodaj komentarz