Jednak znów postawi na karierę?

Natalia Nykiel opowiedziała o tym, że chce podbić zagraniczny rynek muzyczny!

Redakcja PinkWall | 03-02-2020 | skomentuj

Natalia Nykiel opowiedziała o tym, że chce podbić zagraniczny rynek muzyczny!

AKPA

Oceń


Natalia Nykiel swoją popularność zawdzięcza występowi w programie „The Voice of Poland”. Mimo, że nie wygrała – i tak zrobiła oszałamiającą karierę. Jej hity leciały w każdym radio po kilka razy dziennie. Producenci chcieli nawet, aby Nykiel zasiadła w fotelu jurora. Nie wiadomo jak potoczą się losy ich rozmów, bo przecież gwiazda jakiś czas temu ogłosiła, że zamierza swoją karierę i wyjechała do Portugalii, aby tam rozpocząć i skończyć studia.

W niedzielę pojawiła się jednak w „Dzień dobry TVN”. Na kanapie programu śniadaniowego opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Są bardzo ambitne.

Co dalej z Natalią Nykiel?

W programie postanowiła podzielić się ze swoimi fanami, że swoim najnowszym albumem ma zamiar… podbić rynki zagraniczne.

Długo nad tym pracowaliśmy, żeby to się wszystko udało. To jest album, który ukaże się na rynkach zagranicznych, jest nagrany w całości w języku angielskim i jeden numer po hiszpańsku. Album dostał świetne recenzje, zostaliśmy też nominowani do Fryderyków ku mojemu zaskoczeniu i wielkiemu szczęściu

  Zobacz także  


Wokalistka poinformowała również, że marzec i kwiecień będą dla niej bardzo pracowite, ponieważ spędzi te miesiące w trasie koncertowej. Powiedziała również, że niebawem czeka ją wielki występ na SXSW Music Festival w Teksasie.

Nawiązała również do swojej przerwy w karierze i studiach za granicą:

Studiuję w Portugalii, to jest dla mnie nowe doświadczenie. Dla mnie jako artystki to jest super mieć coś drugiego, co może mi dawać inspirację. Ja naprawdę tyle rzeczy nauczyłam się przez te ostatnie pół roku, odkąd wyjechałam, poznałam nowych ludzi. Dzięki studiom mogę skupiać się na czymś zupełnie innym, to jest odwrócenie uwagi od tego, na co nie mam wpływu

Czy uda jej się podbić rynek zagraniczny? Czas pokaże. My jednak trzymamy kciuki!
Dodaj komentarz