Jesteście zaskoczeni?

Mick Jagger sypiał z Rae Dawn Chong. Nie było by w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że miała wtedy... 15 LAT!

Redakcja PinkWall | 03-02-2020 | skomentuj

Mick Jagger sypiał z Rae Dawn Chong. Nie było by w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że miała wtedy... 15 LAT!

alternativenation.com

Oceń


Dziś ma 58 lat, a za sobą trzy nieudane małżeństwa. Kiedyś wystąpiła w teledysku Micka Jaggera „Just Another Night”, a ostatnio postanowiła wrócić do wspomnień sprzed ponad 40 lat. Na łamach prasy Rae Dawn Chong opowiedziała o tym, że… sypiała z Mickiem Jaggerem, czyli wokalistą The Rolling Stones. I chociaż po Jaggerze można było spodziewać się wszystkiego, to niektórzy będą zaskoczeni wyznaniem aktorki, która w momencie współżycia miała zaledwie 15 lat.

Sama utrzymuje, że nic się nie stało, że oboje tego chcieli i że on nie wiedział ile miała wtedy lat. Mimo wszystko wydaje się to trochę… zaskakujące.

Rae Dawn o Micku Jaggerze

Mick Jagger słynie z tego, że raczej stroni od odpowiedzialności i uwielbia zmieniać swoje kobiety. Wiele lat tabloidy pisały o tym, z kim spotyka się muzyk, niekiedy nie nadążając za zmianami w jego życiu uczuciowym. Ostatecznie doczekał się on ośmiorga dzieci, z pięcioma różnymi kobietami. Jego najmłodsza pociecha przyszła na świat w 2016 roku, czyli wtedy, kiedy Jagger miał już na koncie 73 wiosny.

  Zobacz także  


Wyznanie Rae Dawn o tym, że sypiała z Jaggerem, wcale by nie dziwiło, gdyby nie fakt, że opowiedziała o tym na łamach Daily Mail i że w momencie, kiedy doszło do zbliżenia miała zaledwie… 15 lat. Mimo wszystko aktorka nie obwinia za nic Jaggera, jak mogłoby przychodzić na myśl w pierwszym momencie, a nawet czule wspomina ten wspólny czas:

Nie wydawał się dużo starszy ode mnie - miał 33 lata, ale był wspaniały i miał doskonałe ciało. Nic złego się nie stało, było cudownie. Pełen rock'n'roll. Nigdy nie zmusił mnie do niczego, czego bym nie chciała. Był jednak bardzo próżny i ciągle patrzył w lustro

Jednocześnie od razu wyjaśniła kwestię wieku – podkreśliła, że nigdy nie powiedziała mu o tym, ile ma lat, a on nie zapytał. Podkreśliła, że nie zrobił nic złego i że wtedy, kiedy się to stało, „były inne czasy”.

Czy tylko my jesteśmy zaskoczeni?
Dodaj komentarz