Co stało się aktorce?

Roma Gąsiorowska MIAŁA WYPADEK! Pokazała zdjęcia obrażeń

Redakcja PinkWall | 03-02-2020 | skomentuj

Roma Gąsiorowska MIAŁA WYPADEK! Pokazała zdjęcia obrażeń

AKPA

Oceń


Roma Gąsiorowska to jedna z gwiazd, która niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnie i równie niechętnie pokazuje cokolwiek, co zahacza o jej prywatność. Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek i poinformowała swoim fanów, że… miała wypadek. Dodała zdjęcia tego, co jej się stało i wrzuciła to na Instagram, jednocześnie opisując całą sytuację. Można więc zobaczyć, że ma obandażowany duży palec u stopy.

  Zobacz także  


Jak do tego doszło? Dlaczego aktorka napisała, że „pomaganie czasem nie popłaca”?

Roma Gąsiorowska miała wypadek

Nie wiemy do końca jak do tego doszło, bo Gąsiorowska postanowiła nie raczyć swoich fanów szczegółami nieszczęśliwego wypadku. Pokazała jednak, jak już pisaliśmy, że ma przez to zabandażowany duży palec u stopy. Pod zdjęciem pojawił się taki opis:

Pomaganie czasem nie popłaca. Przy przenoszeniu moich starych mebli, które za pośrednictwem fundacji oddałam potrzebującej rodzinie, pomagałam panom, którzy meble przewożą i taki wypadek. Nie chcę się wdawać w szczegóły, żeby Wam nie cierpła skórka

Dodała również, że przez jakiś czas raczej nie będzie mogła prowadzić samochodu. Postanowiła jednak spożytkować ten wolny czas i zapowiedziała:

Tak jakoś przyszło mi do głowy: paluszek i główka to szkolna wymówka. Nic dzisiaj nie robię. Odpoczywam

Życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Pomaganie czasem nie popłaca 🤦🏼‍♀️😂Przy przenoszeniu moich starych mebli, które za pośrednictwem fundacji oddałam potrzebującej rodzinie, pomagałam panom, którzy meble przewożą ... i taki wypadek. Nie chcę się wdawać w szczegóły, żeby Wam nie cierpła skórka 😖🙈 W każdym razie, auta nie mogę prowadzić przez kilka dni. Rivanol, szare mydło i Dzogczen to jest mój klimat na dziś. I tak jakoś przyszło mi do głowy: paluszek i główka to szkolna wymówka... Nic dzisiaj nie robię. Odpoczywam 😌🙌🏼 Happy to be home today, I will work tommorow 🤫 . . . #romagasiorowska #home #accident #chillout #glassisalwayshalffull #positiveviews #reading #book #metime #takecareofyourself❤️

Post udostępniony przez Roma Gąsiorowska (@roma_gasiorowska)
Dodaj komentarz