Obejrzyjcie wideo!

Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas odśpiewania hymnu na Super Bowl 2020. Internauci są wściekli

Redakcja PinkWall | 03-02-2020 | skomentuj

Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas odśpiewania hymnu na Super Bowl 2020. Internauci są wściekli

touchdownwire.usatoday.com

Oceń


Super Bowl 2020 jest obecnie jedną z najbardziej komentowanych imprez. Wszystko ze względu na show, jakie zrobiły na scenie Jennifer Lopez i Shakira. Niektórzy również opisują w kolorowych magazynach świetną formę Demi Lovato, która wykonała hymn Stanów Zjednoczonych. Jednak z hymnem związana jest też inna sytuacja, która rozjuszyła Amerykanów do żywego. Wszystko za sprawą zachowania Beyonce i Jay-Z.

  Zobacz także  


Popularne gwiazdy muzyki podczas odśpiewania hymnu na stadionie Hard Rock Stadium w Miami… Po prostu nie wstały. A wiadomo jak jest to ważne dla patriotów z USA.

Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas hymnu

Po zakończonym meczu w sieci pojawiło się mnóstwo filmów, które dokumentują zachowanie Jay-Z i Beyonce, którzy siedzieli na trybunach wraz z córką Blue Ivy i nie podnieśli się, jak inni Amerykanie, podczas odśpiewania hymnu przez Demi Lovato.


Internauci szeroko komentowali ich zachowanie, nie przebierając w słowach. Posypało się mnóstwo niemiłych i często niecenzuralnych słów. Jednymi z najlżejszych były:

Nienawidzę ich za to, co zrobili.

Niektórzy spekulują, że fakt, że nie podnieśli się ze swoich miejsc podczas odśpiewania hymnu, związane jest z gestem Colina Kaepernicka. Zawodnik NFL w 2016 roku uklęknął podczas hymnu, protestując w ten sposób przeciwko rasistowskim zachowaniom amerykańskiej policji. Jay-Z otwarcie deklarował swoje poparcie dla zawodnika, ale nie przeszkodziło mu to w nawiązaniu współpracy z NFL. Do dzisiaj jednak walczy o wprowadzenie różnych zmian w polityce NFL.

Jeśli była to manifestacja poglądów – mogą wiele na tym stracić. 
Dodaj komentarz