Internauci się wkurzyli

Maciek z "Love Island" znowu obraził Oliwię. Porównał ją do... buldoga?

Redakcja PinkWall | 03-02-2020 | skomentuj

Maciek z "Love Island" znowu obraził Oliwię. Porównał ją do... buldoga?

ipla.tv; materiały promocyjne programu

Oceń


Program „Love Island”, ku zaskoczeniu wielu ludzi, stał się prawdziwym hitem Polsatu. Teraz stacja stara się na siłę wypromować „byłych islandersów”, wrzucając ich wszędzie, gdzie się da. Z resztą – oni sami sobie świetnie radzą. Ponieważ słychać już było co dzieje się chociażby u Franka i Marietty czy Oliwii i Maćka, a ucichły wieści o wygranych, czyli Sylwii i Mikołaju – obsadzono ich razem w programie „Taniec z gwiazdami”. Sylwia ma uczyć Mikołaja tańca i być może razem sięgną po kryształową kulę (chociaż liczba gwiazd w programie, w tej edycji, może pokrzyżować im nieco plany).

Oliwia i Maciek sami poradzili sobie z tym, żeby się wypromować i żeby o nich mówiono. Głównie to zasługa Macieja, który po rozstaniu z Oliwią, powiedział o niej mnóstwo niewybrednych słów. I wydaje się, że nie zamierza przestać.

  Zobacz także  


Tym razem internautów mocno oburzyło to, co mówił o swojej byłej ukochanej.

Maciek z „Love Island” obraża Oliwię

Po opuszczeniu tropikalnej wyspy Oliwia i Maciek chętnie dzielili się tym, co ich połączyło. Wydawało się, że tworzą parę idealną. Ale, jak śpiewała Jantar, „nic nie może przecież wiecznie trwać”.
Wiecznie kłótnie, jakie się między nimi rodziły, doprowadziły w końcu do burzliwego rozstania. Od tego czasu Maciek chętnie prał ich brudy w mediach społecznościowych, a Oliwia nie pozostawała mu dłużna w tych wzajemnych oskarżeniach. Teraz jednak Maciek mocno naraził się fanom.

Były wyspiarz pochwalił się ostatnio na Instagramie zdjęciem w towarzystwie Ady Śledź, innej uczestniczki programu „Love Island”. Opatrzył to podpisem:

I tak wszyscy wiedzą. Wszystkiego najlepszego Księżniczko

To zadziałało na wyobraźnię jego fanów, którzy zaczęli dopytywać czy między nimi jest coś poważnego. Kiedy jedna z komentujących stwierdziła, że „Oliwka ładniejsza” Maciek szybko odpisał:

Trochę jak buldog

Wrócił oczywiście swoimi tekstami do tego, że Oliwia rzekomo miała sponsora, z czym Szewczyk próbował walczyć. Fani bardzo się oburzyli i zarzucili mu kompletny brak klasy.

Mieli rację?
Dodaj komentarz