GRATULUJEMY!

Ania Lewandowska urodziła! Robert pokazał zdjęcie. Jakiej jest płci i jak ma na imię?

Patrycja | dnia: 06-05-2020 | skomentuj

Ania Lewandowska urodziła! Robert pokazał zdjęcie. Jakiej jest płci i jak ma na imię?

AKPA

Oceń


Od momentu, kiedy Robert Lewandowski pokazał na boisku cieszynkę, która sugerowała, że jego żona jest w ciąży - nie milkły informacje na ten temat. Od chwili oficjalnego potwierdzenia ciąży przez parę wszyscy zastanawiali się - jakiej płci będzie ich dziecko. Teraz wszystko stało się jasne, ponieważ Robert Lewandowski ogłosił, że jego żona urodziła. Okazuje się, że większość internautów nie miała racji. 

Ania Lewandowska urodziła! 

Trenerka i jej mąż, zupełnie jak za pierwszym razem, do samego końca nie zdradzali płci ich dziecka. Jednak, jak w przypadku Klary, według internautów, pojawiło się kilka wskazówek, które sugerowały płeć. Niektórzy z wielką pewnością mówili o tym, że Lewandowska urodzi chłopca na co wskazywać miały kolory, w których kupili mebelki do pokoju maleństwa czy smoczki w kolorze niebieskim, które kiedyś zaprezentowała trenerka. Okazuje się, że PUDŁO. 

 

 

  Zobacz także  

Właśnie dzisiaj Robert Lewandowski ogłosił, że jego żona urodziła i pokazał zdjęcie z maluchem. Na świat przyszła jego druga córka, której zdecydowali się dać na imię Laura. Dziewczynka urodziła się zaledwie dwa dni po urodzinach Klary. 

Robert Lewandowski podpisał swoje zdjęcie: 

Witaj malutka. Witamy na świecie Laura. Dobra robota mamy

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji. My również dołączamy się do życzeń! 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Hello little one ? welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)
Dodaj komentarz