Jest ogień!

Adele, z okazji urodzin, pochwaliła się swoją metamorfozą. Robi wrażenie!

Redakcja PinkWall | 06-05-2020 | skomentuj

Adele, z okazji urodzin, pochwaliła się swoją metamorfozą. Robi wrażenie!

flickr.com

Oceń


Adele po tym, jak w 2015 roku wypuściła swoją trzecią płytę, zniknęła z show-biznesu i praktycznie nikt się o niej nie rozpisywał. Ona postanowiła skupić się na swoim życiu prywatnym, aż do momentu, kiedy w mediach nie pojawiła się informacja, że planuje rozwieść się ze swoim mężem - Simonem. Wkrótce media nie pisały o niczym innym, jak o Adele, po której było widać sporą zmianę. Po nieco większej sylwetce nie pozostał ślad. Adele bardzo pilnowała tego, aby zbyt wiele zdjęć z jej metamorfozy, nie wyciekało do Internetu. Aż w końcu sama się tym pochwaliła. 

Adele i jej metamorfoza 

Brytyjska gwiazda w środę opublikowała zdjęcie ze swoich 32 urodzin, które obchodziła 5 maja. Zapozowała przed domem, w pięknym kole, które ozdobione zostało kwiatami. W opisie podziękowała swoim fanom za życzenia i miłe słowa:

Dziękuję za urodzinowe życzenia. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom pierwszego frontu, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem! Jesteście naprawdę naszymi aniołami!

 

  Zobacz także  


Na zdjęciu widać, że gwiazda bardzo się zmieniła i jej figura wygląda zachwycająco. Oprócz tego - Adele zapuściła włosy. Mówi się, że zrzuciła podczas swojej przemiany, około 45 kilogramów, a może i nawet więcej. Czy to przy okazji zapowiedź jej nowej płyty? Jak wiemy - w życiu Adele sporo się teraz działo, więc z pewnością miałaby o czym śpiewać. Od czasu, kiedy wydała trzecią płytę, zdążyła zarówno wyjść za mąż, jak i postanowić się rozwieść z ukochanym. 

Czy już czekacie na kolejną płytę piosenkarki? 
Dodaj komentarz