Rozwód będzie kosztowny...

To koniec małżeństwa Clooneyów? Ponoć izolacja zabiła ich miłość

Redakcja PinkWall | 05-05-2020 | skomentuj

To koniec małżeństwa Clooneyów? Ponoć izolacja zabiła ich miłość

AKPA

Oceń


O tym, że George i Amal Clooney mają kryzys w związku mówi się nieustannie. Para została małżeństwem w 2014 roku. Wtedy też media rozpisywały się o tym, że w ich związku jest prawdziwa sielanka. Oboje realizowali się zawodowo - on jako aktor, ona jako prawniczka. Ich celem stało się jednak założenie rodziny. Jak się okazuje - sielskie chwile nie trwały zbyt długo. Jak donoszą tabloidy zza oceanu - para podobno planuje się rozstać. Powodem ma być… izolacja. 

George i Amal się rozstaną? 

Tylko pięć lat. Tyle, rzekomo, potrzebował aktor i jego ukochana, aby dojść do wniosku, że pora się rozstać. Tabloidy prześcigają się w domniemaniach i wyliczają, ile wart jest ich majątek. Póki co ani aktor, ani prawniczka nie zdecydowali się zabrać głosu w tej sprawie. 

Ich związek wyglądał na dość luźny - on jeździł w sprawach zawodowych, a ona pracowała i łączyła to z opieką nad domem. To ona zajmowała się ich dziećmi - bliźniętami Ellą i Alexandrem. Kiedy Clooney wracał do domu - mogli się sobą nacieszyć. Mimo wszystko ich związek opierał się nieustannie na rozłące. Teraz, z powodu pandemii, są ze sobą nieustannie i ponoć stało się to dla nich nie lada wyczynem. 

 

  Zobacz także  


Tabloid „Globe” stwierdził, że izolacja zabija ich związek. Jak donosi - każdy z nich ma swój powód do tego, żeby się wściekać: 

Amal ma dosyć żmudnego sprzątania po nim. George ma dosyć rozstawiania go po kątach

W lutym z kolei to „Radar Online” pisał o tym, że para zupełnie nie jest dopasowana, co nieco potwierdza słowa, które pojawiły się w tabloidzie „Globe”: 

Są jak olej i woda. Nie mieszają się - i mówi się o możliwej walce o opiekę nad bliźniakami

Portal idzie nawet o krok dalej, powołując się na swoich informatorów - ponoć rozwód ma mieć miejsce już niebawem, a to może kosztować około 500 milionów dolarów. Para zamierza również walczyć o bliźnięta. 

Jak jest naprawdę? Mamy nadzieję, że się dowiemy. Para jednak stroni od prywatnych wycieczek. Jeśli jednak ich rozwód wisi w powietrzu - w końcu będą musieli coś powiedzieć na ten temat. 
Dodaj komentarz