Jaki jest powód?

Kinga Rusin postanowiła usunąć fotografię na której pozuje obok Adele

Redakcja PinkWall | 12-02-2020 | skomentuj

Kinga Rusin postanowiła usunąć fotografię na której pozuje obok Adele

AKPA

Oceń


Żarty o Kindze Rusin, od kiedy udostępniła zdjęcie z Adele i szczegółowy opis co działo się na prywatnej imprezie Beyonce i Jay-Z, zdają się nie mieć końca. Widocznie już i samej dziennikarce zaczęło to doskwierać, ponieważ postanowiła pozbyć się wszystkich nagabujących i zdjęcie z gwiazdą pop po prostu usunęła. W tym celu wstawiła inne zdjęcie, pod którym wyjaśniła co się stało z tamtą fotografią…

Niektórzy internauci mają jednak swoje własne przemyślenia na temat tego, co dokładnie było powodem usunięcia zdjęcia z Adele. Przyznajemy, że niektórzy mogą mieć trochę racji.

  Zobacz także  


Kinga Rusin usuwa fotografię z Adele

Dziennikarka „Dzień dobry TVN” od momentu umieszczenia na Instagramie zdjęcia z Adele, która schudła około 30 kg, pojawiła się już w większości zagranicznych gazet. Widocznie zainteresowanie, które dotknęło Rusin, przerosło już ją samą, bo gospodyni porannego programu na TVN… Postanowiła zdjęcie usunąć. W tym celu dodała inne i wyjaśniła dlaczego to zrobiła:

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru), więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów, ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo, którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin

Niektórzy internauci prześcigają się w tym, dlaczego tak naprawdę Rusin usunęła fotografię. Jako powód podają m.in. fakt, że impreza była prywatna i nie wolno robić na niej zdjęć, a dziennikarka to zrobiła. Drugi to po prostu… pozew od prawników Adele. W końcu jak wiemy, gwiazda niechętnie pokazuje się od pewnego czasu w mediach. Raczej wrzuca tyle, ile jej się podoba, nie zdradzając zbyt wiele.

A wy jak myślicie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go na razie do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin. ********** I would like to respond to Polish and foreign media, including television stations, approaching me with proposals of an interview regarding the picture that I previously posted. No, I will not give such interviews, for obvious reasons.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)
Dodaj komentarz