To popularna celebrytka!

Wiadomo już kto zastąpi Kurdej-Szatan w roli prowadzącej w "Dance, dance, dance"

Redakcja PinkWall | 12-02-2020 | skomentuj

Wiadomo już kto zastąpi Kurdej-Szatan w roli prowadzącej w "Dance, dance, dance"

AKPA

Oceń


Ostatnio pisaliśmy o tym, że w programie „Dance, dance, dance” nadchodzą zmiany. Nie zobaczymy już bowiem Ewy Chodakowskiej, a na jej miejscu, na stołku członka jury usiądzie Anna Mucha. Zapowiedziała już nawet jaką jurorką będzie. Teraz, w końcu, dowiedzieliśmy się kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej i zajmie miejsce obok Tomasza Kammela. Jesteście ciekawi kto to może być? Na pewno znacie ją z „Tańca z gwiazdami”, wspaniałego ubioru i prowadzenia „Pytanie na śniadanie”.

Mowa o… Tamarze Gonzalez-Perea. Czyli Macademian Girl. No cóż możemy powiedzieć. Nie spodziewaliśmy się tego i jesteśmy BARDZO zaskoczeni. Tym bardziej, że ponoć nie było jej na listach propozycji.

  Zobacz także  


Macademian Girl i „Dance, dance, dance”
Wybór dziwi bo słyszeliśmy już mnóstwo propozycji dotyczących prowadzących i to bardziej doświadczonych. Z drugiej strony -  Tamara jest jedną z gospodyń „Pytania na śniadanie” i wygląda na to, że wyrasta na jedną z ulubienic w TVP.

Być może dlatego, że Macademian Girl postanowiła zamknąć bloga i będzie miała więcej czasu - postanowiono na stałe "zainkasować" ją w Telewizji Polskiej?

Przypomnijmy, że Tamara przejęła stanowisko po Barbarze Kurdej-Szatan, którą zwolniono z Telewizji Polskiej kilka miesięcy temu. Aktorka była swego czasu najpopularniejszą postacią w TVP i w momencie zwolnienia utraciła aż cztery (!) programy: „The Voice Kids”, „The Voice of Poland”, „Kocham Cię Polsko” i właśnie „Dance, dance, dance”. Dzisiaj można oglądać ją jeszcze tylko w „M jak miłość”, ale ponoć i to niedługo ma się skończyć.

Myślicie, że Tamara poradzi sobie z prowadzeniem programu?
Dodaj komentarz