Miał rację?

Jarosław Jakimowicz skrytykował bieg charytatywny w Łazienkach Królewskich

Patrycja | dnia: 11-02-2020 | skomentuj

Jarosław Jakimowicz skrytykował bieg charytatywny w Łazienkach Królewskich

AKPA

Oceń


Jarosław Jakimowicz jakoś specjalnie nie przejmuje się, że komuś mogło by nie spodobać się to, co mówi. Dlatego zawsze mówi wszystko co myśli i bez owijania w bawełnę. Jego wypowiedzi są często bardzo mocno nacechowane emocjonalnie, ale przez to również niejednokrotnie spotyka się z dezaprobatą innych ludzi. Tym razem Jarosław Jakimowicz znalazł kolejną rzecz, która kompletnie go denerwuje – jest to… bieg charytatywny, który odbył się w Łazienkach, a podczas którego miały zostać zebrane pieniądze na Australię.

Jakimowicz podkreślił, że to miejsce jest szczególne bo jest to muzeum. Powiedział, że kiedyś można było przyjść tutaj i na spokojnie odpocząć, a teraz jest pełno biegaczy i zewsząd słychać imprezę sportową.

  Zobacz także  

Jakimowicz ostro o biegu w Łazienkach

Oczywiście swoimi przemyśleniami na ten temat podzielił się za pośrednictwem Instagrama, gdzie napisał:

JESTEM W SZOKU ‼️JAKIE TY WYBIERASZ ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE? uwielbiam każda porę roku w Łazienkach. Jestem tu kilka razy w miesiącu. Zawsze dostojne, nastrojowe, piękne z historią. Łazienki to muzeum. Jakiś czas temu wpuszczono tu biegaczy wg mnie trochę szkoda, ale ok takie czasy. Dzisiaj zorganizowano ekologiczny bieg mający nieść pomoc płonącej Australii. Zawodnicy wszędzie, słupki i barierki a do tego zespół bębniarzy, których słychać z każdej strony Łazienek Krolewskich Muzeum. Zobacz sam filmik. CHORE ‼️ Fajerwerki pieskom przeszkadzają w Sylwestra a co tutaj funduje się zwierzętom, które tutaj żyją??? Obok Agrykola, niedaleko Pole Mokotowskie, ale rozumiem,ze musi to odbywać się tytaj. (pisownia oryginalna)

Niektórzy przyznali aktorowi rację, ale inni podkreślili, że trochę przesadza – mówi o biegaczach tak, jakby byli to jacyś „zwyrodnialcy”. Klasycznie – ile ludzi, tyle opinii.

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

JESTEM W SZOKU ‼️JAKIE TY WYBIERASZ ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE? uwielbiam każda porę roku w Łazienkach. Jestem tu kilka razy w miesiącu. Zawsze dostojne, nastrojowe, piękne z historią. Łazienki to muzeum. Jakiś czas temu wpuszczono tu biegaczy wg mnie trochę szkoda, ale ok takie czasy. Dzisiaj zorganizowano ekologiczny bieg mający nieść pomoc płonącej Australii. Zawodnicy wszędzie, słupki i barierki a do tego zespół bębniarzy, których słychać z każdej strony Łazienek Krolewskich Muzeum. Zobacz sam filmik. CHORE ‼️ Fajerwerki pieskom przeszkadzają w Sylwestra a co tutaj funduje się zwierzętom, które tutaj żyją??? Obok Agrykola, niedaleko Pole Mokotowskie, ale rozumiem,ze musi to odbywać się tytaj.

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)
Dodaj komentarz