O co mu chodziło?

Jarosław Jakimowicz wywołał kolejne kontrowersje swoimi wypowiedziami. Tym razem o koronawirusie

Patrycja | dnia: 27-03-2020 | skomentuj

Jarosław Jakimowicz wywołał kolejne kontrowersje swoimi wypowiedziami. Tym razem o koronawirusie

AKPA

Oceń


Jarosław Jakimowicz niebawem zacznie słynąć w mediach ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Niedawno był osobą, która bardzo poważnie traktuje pandemię – nawoływał, wraz z innymi celebrytami, aby zostać w domu. Wyraził również wdzięczność lekarzom i pielęgniarkom za to, co robią. Jednak kilka dni temu gwiazdor postanowił wdać się w dyskusję na swoim Instagramie. Wraz z internautami dyskutował o pandemii. Ta rozmowa odbiła się w mediach szerokim echem. Co takiego powiedział Jakimowicz?

Jakimowicz o koronawirusie

Na nic wszelkie prośby, aby informacje brać jedynie z zaufanych i rzetelnych źródeł. Niczym okazują się zalecenia od WHO, nie pomogły również wszelkie ograniczenia, które nałożono w różnych krajach. Wirus nadal się rozprzestrzenia. Wiele miejsc prześciga się w wynalezieniu szczepionki na koronawirusa. Jest to „świetny” temat do tworzenia teorii spiskowych. I właśnie w tę stronę poszedł Jakimowicz, kiedy na swoim profilu dodał zdjęcie, które okrasił opisem:

Złamie się nam psychę, a później zaaplikuje cudowną szczepionkę

  Zobacz także  

Wygląda na to, że Jarosław Jakimowicz uważa, że za powstaniem koronawirusa mogą stać koncerny farmaceutyczne, które chcą przejąć kontrolę nad światem. Aktor, w osobnym wpisie, powiedział, że nie wątpi w istnienie samego koronawirusa, ale zastanawia się nad jego pochodzeniem.

Znalazło się wiele osób, które poparło Jakimowicza. Prosimy jednak, ze swojej strony, o przyhamowanie niektórych myśli. Koncerny farmaceutyczne robią to dlatego, że na całym świecie giną tysiące ludzi. Lepiej nie idźmy w teorie spiskowe… Zachęcamy do sprawdzania zaufanych i sprawdzonych źródeł.

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

ZŁAMIE SIĘ NAM PSYCHE A PÓŹNIEJ ZAAPLIKUJE CUDOWNĄ SZCZEPIONKĘ ‼️#jakimowicz #covid_19 #koronawirus #szczepionka

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)
Dodaj komentarzBrawo Jarek 28-03-2020

Niestety naukowcy dowiedli parę dni temu, że obecny wirus sam nie miał prawa zmutować do takiej formy. Ludzkie ręce pomogły "ulepszyć" tego wirusa, i jest to bezdyskusyjne - trzeba tylko trochę na ten temat wiedzieć (lub chcieć się dowiedzieć). Wszystkei insynuacje, typu: nie słuchajcie go, bo nie wie co mówi - odnoszące się do ludzi mających inne zdanie niż media głównego ścieku są przez was lekceważone. Skoro mamy taką demokrację i wolność słowa (podobno, bo niebawem naczelnik żoliborski sprywatyzuje nasze państwo i nic już nie będzie można...), to proszę nie śmiać się z ludzi, którzy odważą się pisać wprost co sądzą o tym czy o innym aspekcie. Nie podoba się Wam to co powiedział? ok, ale nie ośmieszajcie publicznie.

Zdziwiony 28-03-2020

WHO to organizacja mafijna, powiązana ze światową finansjerą. Dodatkowo zarządza nią osoba, która ma dość czarną przeszłość. Nie dziwi mnie fakt, że normalni ludzie nie słuchają zaleceń WHO. Powiem mocnej: WHO i ONZ to wróg państw narodowych - zrozumcie to jak chcecie.