Kim jest?

Jarosław Jakimowicz - "Cichy" z "Młodych wilków". Wiek, wzrost, waga, dzieci, partnerka, Instagram

Patrycja | dnia: 23-02-2020 | skomentuj

Jarosław Jakimowicz - "Cichy" z "Młodych wilków". Wiek, wzrost, waga, dzieci, partnerka, Instagram

AKPA

Oceń


Jarosław Jakimowicz jest polskim aktorem, prezenterem telewizyjnym i przedsiębiorcą. Najczęściej mówi się o nim teraz w kontekście jego preferencji politycznych. Chętnie zabiera również głos w różnych sprawach. Kim dokładnie jest Jakimowicz?

Wszystko o: Jarosław Jakimowicz

Data i miejsce urodzenia: 17 lipca 1969, Kutno
Zawód: aktor, prezenter telewizyjny
Partnerka: Joanna Sarapata (1998 – 2010), Katarzyna (żona od 2016 - obecnie)
Dzieci: Jovan (2000), Jeremiasz (2004)
Wzrost: ok. 188 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @jaroslaw.jakimowicz

Młodość

Urodził się w Kutnie, ale wychowywał się w Warszawie. Ukończył Technikum Mechaniczne, a w czasach szkolnych założył z kolegami zespół muzyczny Etan Ben Hosaja. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Niemczech m.in. w firmie budowlanej. W trakcie pobytu w kraju został skazany na prace społeczne za drobne kradzieże, a następnie – na cztery miesiące więzienia za rzekome obrabowanie poczty.

  Zobacz także  

Kariera

W 1995 roku zadebiutował w roli „Cichego” w filmie „Młode wilki”. Film doczekał się również kontynuacji - „Młode Wilki 1/2”. Pojawiał się również w innych filmach np. „Poranek kojota”, „Job, czyli ostatnia szara komórka”. Grał również w serialu „Pierwsza miłość”.
Brak udział, w 2008 roku, w piątek edycji reality show TV4 „Big Brother VIP” i był bohaterem, wraz z Jolą Rutowicz, w programie „J&J – Jola i Jarek”. Jest jednym z gospodarz cyklu „Pytanie na śniadanie”. W 2019 roku wydał autobiografię „Życie jak film”.

Życie prywatne

W 1998 roku, po dwóch miesiącach znajomości, poślubił malarkę Joanna Sarapatę. Mają syna Jovana. Para rozwiodła się w 2010 roku.
Z nieformalnego związku z Joanną Gołaszewską ma syna Jeremiasza. W 2016 roku zawarł związek małżeński z Katarzyną.
Dodaj komentarz