Jest już lepiej?

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Ogłosiła nowinę na Instagramie

Patrycja | dnia: 23-02-2020 | skomentuj

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Ogłosiła nowinę na Instagramie

AKPA

Oceń


Agnieszka Woźniak-Starak, od czasu kiedy straciła swojego ukochanego męża, raczej niezbyt często pojawiała się w mediach – zarówno w kolorowej prasie, jak i w mediach społecznościowych. Starała się wyjść na prostą, nauczyć się żyć na nowo i wszystko sobie uporządkować. Wszyscy zastanawiali się kiedy wróci do wykonywania swojej pracy. W wywiadzie, którego udzieliła Dorocie Wellman w „Dzień dobry TVN” mogliśmy usłyszeć, że nieprędko, jeśli w ogóle kiedykolwiek powróci do pracy w telewizji.

Widocznie Agnieszka wyszła już na prostą, ponieważ poinformowała swoich fanów, że zamierza wrócić do wykonywania swojej pracy jako dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Pierwsze doniesienia o tym, że Woźniak-Starak wróci do pracy w radio, a dokładniej dołączy do ekipy radia Piotra Kędzierskiego, pojawiały się w prasie już pod koniec 2019 roku. Dziennikarka nie zabrała wtedy głosu w tej sprawie.

  Zobacz także  

Jak się okazuje – doniesienia były prawdziwe. Prawdopodobnie Woźniak-Starak będzie prowadziła w radio Newonce audycję poświęconą sprawą typowo kobiecym.
Swoich fanów poinformowała o powrocie do pracy za pośrednictwem Instagrama:

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Fani dziennikarki są niesamowicie ucieszeni, że w końcu będą mogli się z nią usłyszeć. Co i rusz pojawiają się również doniesienia, że Woźniak-Starak jednak wróci do telewizji, a dokładniej do „Dzień dobry TVN”. Czy poprowadzi swój cykl, czy zostanie prowadzącą? Tego niestety nie wiemy.

Najtrudniejsze chwile ma już za sobą?
Dodaj komentarz