Trzymamy kciuki za malucha!

Aktor "Plotkary" spodziewa się dziecka! Wcześniej z żoną stracili dwójkę dzieci...

Redakcja PinkWall | 11-02-2020 | skomentuj

Aktor "Plotkary" spodziewa się dziecka! Wcześniej z żoną stracili dwójkę dzieci...

youtube.com

Oceń


Penn Badgley to aktor, który swego czasu grał jedną z głównych ról w serialu „Plotkara”. Obecnie można oglądać go w serialu na Netflixie - „You”, gdzie wciela się w rolę psychopaty, który potrzebuje wypatrzonej osoby na wyłączność. Uwaga, teraz będzie spojler! Pod koniec drugiego sezonu grany przez niego bohater dowiaduje się, że zostanie ojcem. Co ciekawe – również w życiu prywatnym czeka go taka rewolucja. W poniedziałek bowiem żona aktora – Domino Kirke – ogłosiła, że para spodziewa się dziecka.

Jest to dla nich na tyle ważny moment, ponieważ już dwukrotnie stracili swoje oczekiwane dzieci.

  Zobacz także  


Penn Badgley zostanie ojcem

Po takich momentach jak poronienie – każda kolejna ciąża jest bardzo emocjonalna i zawsze uważa  się kiedy i komu się o niej mówi, ponieważ nigdy nic nie wiadomo.

Domino Kirke postanowiła pochwalić się tym, że ponownie jest w stanie błogosławionym:

Znowu w drodze... Ciąża po utracie to zupełnie inna sprawa. Po dwóch poronieniach z rzędu byliśmy gotowi to powiedzieć. Przestałam ufać swojemu ciału i zaczęłam akceptować fakt, że to się skończyło. Jako opiekun porodowy widziałam i słyszałam to wszystko

- napisała przyszła mama w długim i emocjonalnym wpisie.

Mamy nadzieję, że tym razem uda im się wydać na świat całe i zdrowe dziecko!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

On the road again... pregnancy after loss is whole other thing. After two miscarriages in a row we were ready to call it. I stopped trusting my body and started to accept the fact that I was done. As a birth attendant, I’ve seen and heard it all. It takes everything I’ve got to detach lovingly from the losses I’ve been present for and be in my own experience. When I was pregnant at 25, I knew nothing. I had no community. I dove in blissfully unaware about birth and its mysteries. Now, with 10 years worth of experience to pull from, I treasure my birth community and the knowledge I have. You’re already teaching us how to stay in the day in a way we’ve never had to, little one. Thank you.

Post udostępniony przez Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke)
Dodaj komentarz