Kim była?

Anna Przybylska - aktorka o głębokim głosie. Kariera, dzieci, partner, choroba

Redakcja PinkWall | 11-02-2020 | skomentuj

Anna Przybylska - aktorka o głębokim głosie. Kariera, dzieci, partner, choroba

AKPA

Oceń


Anna Przybylska była gwiazdą o niezwykle charakterystycznym głosie, bardzo wyrazistą i niezwykle odnajdowała się w tym, jaką rolę przyszło jej zagrać. Dzięki Radosławowi Piwowarskiemu zrobiła oszałamiającą karierę, a ludzie ją uwielbiali. Miała także niesamowite poczucie humoru. Kim była piękna Anna Przybylska?

Wszystko o: Anna Przybylska

Data i miejsce urodzenia: 26 grudnia 1978, Gdynia
Data i miejsce śmierci: 5 października 2014, Gdynia
Zawód: aktorka, fotomodelka
Partner: Dominik Zygra (2000-2001; rozwód), Jarosław Bieniuk
Dzieci: Oliwia (2002), Szymon (2006), Jan (2011)
Wzrost: 171 cm
Instagram: @aniablond

Kariera

Należała, zanim rozpoczęła swoją karierę, do agencji modelek „Perfect Studio”. W 1994 roku dotarła do pierwszej trójki konkursu „Twarz Roku”.
Za jej sukcesem stał Piwowarski, który poczuł, że to właśnie jest wspaniała aktorka, która mogłaby grać w jego produkcjach. I tak w 1997 roku aktorka zadebiutowała w filmie „Ciemna strona Wenus” (1998), gdzie wcieliła się w postać „Suczki”.
Później oczywiście przyszedł czas na Marylkę w „Złotopolskich”. Chętnie pojawiała się później w wielu innych filmach i serialach m.in. w „Daleko od noszy”, „Superprodukcji” czy „Klub szalonych dziewic”.
Początkowo to ona miała prowadzić „Perfekcyjną panią domu”, a także zasiąść w jury w „Mam talent!” - obie propozycje jednak  odrzuciła.

  Zobacz także  


Choroba i śmierć

Pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki w jednej z gdańskich klinik. Leczyła się również w Szwajcarii. Zmarła w 2014 roku, w swoim domu w Gdyni Orłowie. Została pochowana wraz ze swoim ojcem na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Życie prywatne

Przybylska w 2000 roku poślubiła tenisistę – Dominika Zygrę. Była z nim zaledwie rok i doszło do rozwodu. Mniej więcej od tego czasu była już z Jarosławem Bieniukiem, z którym nie miała ślubu, ale doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.  
Dodaj komentarz