Prawdziwa plaga?

Monika Zamachowska też padła ofiarą oszustwa!

Redakcja PinkWall | 11-02-2020 | skomentuj

Monika Zamachowska też padła ofiarą oszustwa!

AKPA

Oceń


Dzisiaj pisaliśmy o tym, że Sylwia Przybysz padła ofiarą oszustwa. Ktoś wykorzystał jej zdjęcia do reklamy jakichś specyfików na odchudzanie bez jej zgody. Przyszła mama zareagowała i wydaje się, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Okazuje się, że do grona gwiazd, którym ktoś wywinął taki numer dołączyła żona Zbigniewa Zamachowskiego  - Monika Zamachowska. Okazuje się, że ten sam specyfik postanowił wykorzystać również jej wizerunek. Całą sytuację opisała również na Instagramie.

Monika Zamachowska także zapowiada, że będzie o prawdę walczyła w sądzie. Zdecydowanie odcięła się od tych środków na odchudzanie.

  Zobacz także  


Monika Zamachowska zgłasza oszustwo

Na jej Instagramie pojawiła się grafika, a także krótki, ale dosadny wpis, że Zamachowska odcina się od tejże reklamy:

Nie reklamowałam nigdy i nie zamierzam mieć nic wspólnego z tą firmą. Pozew za bezprawne użycie  - mojego wizerunku jest już w sądzie

Jak widać – chodzi o firmę Choco Lite i to właśnie ona wcześniej „użyczyła” sobie zdjęć Sylwii Przybysz. To nie pierwszy raz kiedy coś takiego ma miejsce w show biznesie. Mamy nadzieję, że kiedyś takie zachowania nie będą już funkcjonowały.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie reklamowałam nigdy i nie zamierzam mieć nic wspólnego z tą firmą. Pozew za bezprawne użycie mojego wizerunku jest już w sądzie.

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)
Dodaj komentarz