Była bardzo zaskoczona!

Kinga Rusin przypadkowo zrobiła live'a na Instagramie prosto z kuchni "Dzień dobry TVN"

Redakcja PinkWall | 20-05-2020 | skomentuj

Kinga Rusin przypadkowo zrobiła live'a na Instagramie prosto z kuchni "Dzień dobry TVN"

AKPA

Oceń


Internet zna mnóstwo osób, które przypadkowo coś kliknęły w telefonie i opublikowały lub wysłały zdjęcie, które do publikacji się nie nadawało… Tak było w przypadku Jacka Poniedziałka, którego nagie zdjęcie pojawiło się na jego InstaStories na Instagramie, a filmik z masturbacji wrzucono na profil. Ponoć był to atak hakerski, ale niektórym ciężko było w to uwierzyć. Ostatnio wpadka z telefonem zdarzyła się Kindze Rusin. Nieświadoma niczego dziennikarka zrobiła instagramowy live z kuchni „Dzień dobry TVN”. 

 

  Zobacz także  


Kinga Rusin i przypadkowa transmisja 

Wygląda na to, że Kinga Rusin była tak zapracowana, że przez przypadek powinęła jej się noga. Gwiazda nawet tego nie zauważyła! Mowa o przypadkowym live, którego włączyła dziennikarka podczas prowadzenia „Dzień dobry TVN”. Jej fani mogli zobaczyć kulisy pracy w śniadaniówce, a dokładniej - w kuchni, którą można oglądać w programie. Transmisja nie trwała jednak zbyt długo, gdyż zareagował czujny kolega Kingi z planu. Zauważył, że telefon nadaje live i szybko odniósł go do dziennikarki ze słowami: 

Kingi telefon leży w kuchni i nadaje na Insta live'a

Dziennikarka była bardzo zaskoczona i sama nie wiedziała do końca co się dzieje. Jej miny, pełne zaskoczenia, były przezabawne. Sama do siebie mówiła: 

Co teraz się robi? Naprawdę to jest jakiś live?

Ostatecznie udało jej się to wyłączyć i Rusin mogła spokojnie wrócić do pracy. Zabawne, prawda? 
Dodaj komentarz