Doczekał się potomstwa z żoną

Jude Law zostanie ojcem po raz szósty!

Redakcja PinkWall | 20-05-2020 | skomentuj

Jude Law zostanie ojcem po raz szósty!

flickr.com

Oceń


Nie ma chyba osoby, która nie zna Jude Law’a. Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktor ma obecnie piątkę dzieci, których doczekał się z trzema różnymi kobietami. Troje z pierwszego małżeństwa z Sadie Frost, a także dwie córki z dwóch innych związków. Law poślubił niejaką Philipę Coan w zeszłym roku. Okazuje się, że kobieta jest w ciąży! Jude Law będzie więc ojcem po raz szósty. 

 

  Zobacz także  


Jude Law będzie ojcem po raz szósty 

Z Phillipą Coan pobrał się rok temu, a kilka miesięcy temu podkreślał, jak bardzo zakochany jest w swojej wybrance. Mówi również, że nigdy nie był tak szczęśliwy, jak jest dzisiaj: 

Mam szczęście być z kimś, z kim bawię się lepiej niż kiedykolwiek w życiu. Mamy niewiarygodnie stabilne, zdrowe i cudowne życie rodzinne, które w pełni angażuje moje dzieci, które są już młodymi dorosłymi…

Od początku aktor nie miał problemu z tym, że mógłby po raz kolejny zostać ojcem. O tym również mówił otwarcie w wywiadzie: 

Uwielbiam być ojcem, więc absolutnie dlaczego nie? Mam szczęście, że jestem z kimś, w kim jestem szaleńczo zakochany. Pomysł posiadania większej liczby dzieci jest po prostu wspaniały

Jak się okazuje - 47-latek i jego żona spodziewają się właśnie swojego pierwszego, wspólnego, dziecka. W rozmowie z „Daily Mail” przyjaciel pary wyznał, że zarówno Law, jak i Coan, nie mogą się już doczekać narodzin malucha: 

On i Phillipa są razem szczęśliwi i zachwyceni, że ich rodzina znów się powiększy. Wszyscy są bardzo podekscytowani! -

Gratulujemy! 
Dodaj komentarz