Fani są bardzo dociekliwi

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" się rozstali?

Redakcja PinkWall | 20-05-2020 | skomentuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" się rozstali?

AKPA

Oceń


„Love Island” był wielkim strzałem w dziesiątkę Polsatu. Program bił rekordy popularności, a co poniektórzy, którzy brali udział w programie stali się wielkimi gwiazdami. Przez kilka miesięcy mogliśmy oglądać dramat za dramatem w życiu uczuciowym Oliwii Miśkiewicz, a Ada Śledź chętnie pozuje na Instagramie ze swoim ukochanym. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak zwycięzcy show. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak postanowili wspólnie podbijać świat show biznesu. Razem wystąpili również „Taniec z gwiazdami”. Obecnie jednak program jest zawieszony, a fani zaczynają martwić się o ich związek. 

Co ze związkiem celebrytów z „Love Island”? 

Do tej pory chętnie chwalili się swoim związkiem w mediach - wstawiali wspólne zdjęcia i pozwalali sobie na słodkie wyznania miłości. Na prima aprilis pozwolili sobie nawet na niewinny żart o ciąży. Wygląda na to, że sielanka może być jedynie wspomnieniem. 

Od niedawna w mediach społecznościowych jest cisza - przestały się tam pojawiać wspólne zdjęcia. Madeńska w odpowiedzi na komentarze fanów podkreślała, że każdy z nich jest zajęty swoimi sprawami. Spekulacje pojawiały się również na profilu Jędruszczaka. 

 

  Zobacz także  


Portal „Pudelek” kontaktował się w tej sprawie z celebrytami, ale ci nie odpowiedzieli na pytanie, czy nadal są razem. Jędruszczak jednak zaprosił wszystkich na specjalną transmisję live na Instagramie: 

Zapraszam na live'a w środę u mnie i u Sylwii na Insta. Tam o wszystkim poinformujemy 

Według informatora Pudelka - para ma problemy finansowe: 

W wyniku pandemii Sylwia i Mikołaj stracili źródło dochodu, czyli występ w "Tańcu z Gwiazdami". Bardzo liczyli na ten zastrzyk gotówki, ale koronawirus pokrzyżował im plany. Teraz muszą szukać nowych źródeł dochodu, ale z powodu kryzysu nie są one tak intratne 

Czy faktycznie poróżniły ich problemy finansowe? A może domysły fanów są kompletnie nietrafione i para nadal jest ze sobą szczęśliwa? 
Dodaj komentarz