Myśli o adopcji

Tadeusz Müller chciałby zostać ojcem? Syn Gessler został zainspirowany przez Larę

Redakcja PinkWall | 21-05-2020 | skomentuj

Tadeusz Müller chciałby zostać ojcem? Syn Gessler został zainspirowany przez Larę

AKPA

Oceń


Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i Volkharta Müllera, który w latach 90. był korespondentem tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. To właśnie w Hiszpanii „królowa TVN” poznała swojego pierwszego męża - ona bowiem tam studiowała. Tadeusz ma młodszą siostrę - Larę, która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Jak powiedział Tadeusz - zainspirowało go to do powiększenia rodziny. 

  Zobacz także  


Tadeusz Müller chce zostać ojcem 

Ostatnio w rozmowie z „Faktem” Müller wyznał, że odkrył w sobie instynkt tacierzyński. To wszystko wydarzyło się właśnie dzięki jego siostrze - Larze, która obecnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka:

Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość 

Jak się okazuje - Tadeusz zastanawiałby się nad adopcją dziecka. Ma świadomość, że jest wiele dzieci, które potrzebują miłości:

Skłaniałbym się ku adopcji (...). Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko, ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością

To naprawdę niesamowite, że Tadeusz myśli w ten sposób! 
Dodaj komentarz