Fani są zaniepokojeni

Agnieszka Chylińska ma kryzys w związku? Jej menadżerka odpowiada

Redakcja PinkWall | 20-05-2020 | skomentuj

Agnieszka Chylińska ma kryzys w związku? Jej menadżerka odpowiada

AKPA

Oceń


Fani Agnieszki Chylińskiej bardzo zaniepokoili się nastrojem swojej idolki na ostatnich nagraniach. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność i stara się uważać na to, co pojawia się na jej mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje siebie, ale niewiele mówi o swojej rodzinie. Nie pokazuje zbyt często tego, co dzieje się w ich domu rodzinnym. Fani doszukują się kryzysu w życiu swojej idolki. Dlaczego? 

Chylińska ma kryzys? 

W tym roku miał odbyć się jubileuszowy koncert Chylińskiej, na którym miała spotykać się z fanami. Niestety, pandemia pokrzyżowała wszystkie plany. Gwiazda stara się jakoś wynagrodzić to swoim fanom, więc zdecydowała się na czytanie książek swojego autorstwa, które przeznaczone są dla najmłodszych. Fani zaczęli analizować to, co gwiazda pisze w swoich książkach, a jednocześnie zaczęli doszukiwać się w najnowszych nagraniach smutku, którym rzekomo Chylińska miałaby emanować.

 

  Zobacz także  


Głos w tej sprawie zabrała Joanna Ziędalska-Komosińska, menadżerka i przyjaciółka gwiazdy. W „Dobrym Tygodniu” powiedziała: 

Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona

Chylińska z kolei w komentarzach odniosła się do tego, że „źle wygląda”. Zapewniła, że to wszystko spowodowane jest tym, że śpi ze swoimi dziećmi i jest po prostu zmęczona. 

Mamy nadzieję, że faktycznie wszystko w życiu Chylińskiej jest w porządku! 
Dodaj komentarz