Kim jest?

Daria Zawiałow - artystka od "Kundel bury". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, kariera

Redakcja PinkWall | 20-05-2020 | skomentuj

Daria Zawiałow - artystka od "Kundel bury". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, kariera

AKPA

Oceń


Daria Zawiałow to polska piosenkarka i autorka tekstów, a także kompozytorka, która staje się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularna. Jest niepokorna i nie boi się mówić, co myśli. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już dawno temu, a co poniektórzy z pewnością kojarzą ją z programu „X Factor”. Poznajcie lepiej Darię! 

Wszystko o: Daria Zawiałow 

Pełne imię i nazwisko: Daria Kaczmarek (panieńskie Zawiałow)
Data i miejsce urodzenia: 18 sierpnia 1992, Koszalin 
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka 
Partner: Tomasz Kaczmarek (mąż od 2016 - obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji 
Waga: brak informacji 
Instagram: @zavialovd

Młodość 

Jako nastolatka uczyła się muzyki w Mini Studiu Poezji i Piosenki w koszalińskim Centrum Kultury. Po ukończeniu gimnazjum wyjechała do Warszawy, aby od września 2008 roku uczyń się w liceum o profilu muzycznym, 

 

  Zobacz także  


Kariera 

W 2000 roku wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Brała udział w wielu festiwalach dla dzieci i młodzieży, i przez długi czas koncertowała na weselach. W ten sposób się utrzymywała. W 2009 roku zwyciężyła w „Szansie na sukces”, a następnie wzięła udział w koncercie debiutów, gdzie wykonała piosenkę „Era retuszera” Nosowskiej. Dwa lata śpiewała w chórkach u Maryli Rodowicz. 
Wzięła udział w programie „Mam talent!”, gdzie przeszła do półfinału. W 2013 i 2014 roku wzięła udział w edycji „X Factor”. Nie przyniosło to jednak zbyt wiele popularności i sukcesu. 
W 2016 roku wystąpiła z piosenką „Malinowy chruśniak” na LIII Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar i Nagrodę Polskiego Radia. Kiedy nagrała do tego teledysk - szybko zaczęła robić się popularna. Ma na swoim koncie dwa albumy studyjne i wylansowała takie przeboje jak „Kundel bury”, „Miłostki” czy „Nie dobiję się do ciebie”. 

Życie prywatne 

21 maja 2016 roku wyszła za mąż za gitarzystę - Tomasza Kaczmarka. Znany jest on z występów w Całej Górze Barwników. Obecnie gra w jej zespole. Para poznała się podczas przesłuchań do czwartej edycji programu „X Factor”. 
Dodaj komentarz