Wielkie osiągnięcie

Monika Kuszyńska pochwaliła się, że kieruje samochodem. Po prawie 10 latach!

Redakcja PinkWall | 19-05-2020 | skomentuj

Monika Kuszyńska pochwaliła się, że kieruje samochodem. Po prawie 10 latach!

AKPA

Oceń


Monika Kuszyńska 14 lat temu miała bardzo poważny wypadek. Od tego momentu porusza się na wózku inwalidzkim. Stara się oczywiście żyć normalnie i wózek, chociaż to spora przeszkoda, nie był dla niej wyrokiem. Kuszyńska realizowała się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Teraz kolejne marzenie gwiazdy się spełniło: znowu może prowadzić samochód, czym pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku. To cudowna wiadomość! 

 

  Zobacz także  


Monika Kuszyńska prowadzi samochód

Po ponad 10 latach Monice Kuszyńskiej udało się wsiąść za kierownicę auta. Piosenkarka podzieliła się tym faktem na swoim Facebooku, a pod filmem napisała:

Cześć kochani. Właśnie jadę sobie na rehabilitację (...). Jak widzicie, jestem (...) za kierownicą, co jest dla mnie jeszcze większym wydarzeniem, bo nie jeździłam dziesięć lat chyba. I w tym roku bardzo chciałam to zmienić (...). Znowu usiadłam za kółkiem i jestem tak przeszczęśliwa, że mogę poczuć się ponownie wolna i niezależna

Artystka wyjaśniła również jak jest to możliwe: 

Mam auto dostosowane do prowadzenia ręcznego (...). Generalnie jest to bardzo ciekawa sprawa, kiedyś wam jeszcze więcej szczegółów zdradzę. Póki co chciałam się z wami podzielić radością.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy podzielili radość Moniki i gratulowali jej tego małego-wielkiego osiągnięcia. 

My również przyłączamy się do gratulacji! 

 
Dodaj komentarz