Aktor potwierdził plotki

To KONIEC małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena

Redakcja PinkWall | 19-05-2020 | skomentuj

To KONIEC małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena

flickr.com

Oceń


Od kilku tygodni wszyscy zastanawiają się, czy to prawda, że małżeństwo pięknej Megan Fox z Brianem Austinem Greenem to już przeszłość. Potwierdzeniem miało być to, że Fox robiła zakupy bez obrączki, a Green jakiś czas temu dodał w mediach społecznościowych dość wymowny wpis. Ostatecznie potwierdzeniem miał być fakt, że Fox pojawia się w towarzystwie nowego mężczyzny. W końcu Brian nie wytrzymał i skomentował sprawę w swoim podcaście. 

 

  Zobacz także  


Koniec małżeństwa Fox i Greena? 

Media amerykańskie kilka dni temu pokazali zdjęcia, na których Fox doskonale bawi się w towarzystwie Machine Gun Kelly’ego. Temat rozstania stał się dla aktorki i jej męża dość niewygodny, więc w końcu postanowili zaspokoić ciekawość fanów i mediów. Green postanowił odnieść się do tego w swoim podcaście - oficjalnie potwierdził tam, że ich małżeństwo to już przeszłość. Po wszystkich wzlotach i upadkach, przejściach, rozstaniach i powrotach, Austin oznajmił, że chce utrzymywać z byłą żoną dobre stosunki: 

Zawsze będę ją kochał. Wiem, że ona też zawsze będzie mnie kochać i nadal będziemy rodziną. To, co razem stworzyliśmy, jest wyjątkowe. (...) Wciąż planujemy jeździć na rodzinne wakacje, żeby nie odbiło się to na dzieciach, ale to dość kiepskie uczucie, kiedy nagle coś się zmienia po tylu latach. (...) Chcę utrzymywać z Megan przyjacielskie relacje. Była moją najbliższą przyjaciółką przez 15 lat i nie chcę tego stracić

W dalszej części odniósł się on do zdjęć, na których widać Fox i rapera. Green podkreślił, że temat ten obgadany został już przez nich: 

Na ten moment to tylko przyjaźń... Nie chcę, żeby ludzie traktowali ich jak złoczyńców czy stawiali mnie teraz w roli ofiary

Żałujecie, że im nie wyszło? 
Dodaj komentarz