Kim jest?

Megan Fox – gwiazda filmu „Transformers”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

Marta | dnia: 04-11-2020 | skomentuj

Megan Fox – gwiazda filmu „Transformers”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

wikipedia.org/Michael Wasaty/CC BY 2.0

Oceń


Megan Fox jest amerykańską aktorką i modelką. Międzynarodową sławę przyniosła jej rola w filmowej serii „Transformers”. Gwiazda znana jest również z takich produkcji jak „Zabójcze ciało” czy „Wojownicze żółwie ninja”. Chociaż nie ma na swoim koncie prestiżowych nagród i jest laureatką Złotej Maliny, należy do grona najpopularniejszych gwiazd kina. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Megan Fox

Pełne imię i nazwisko: Megan Denise Fox
Data urodzenia: 16 maja 1986, Oak Ridge, USA
Zawód: aktorka, modelka
Partner: Brian Austin Green (2010-2020), Machine Gun Kelly (2020-)
Dzieci: Noah Shannon Green (2012), Bodhi Ransom Green (2014), Journey River Green (2016)
Wzrost: 163 cm
Waga: 52 kg
Instagram: @meganfox

  Zobacz także  

Kariera

Megan Fox już w wieku pięciu lat zaczęła się uczyć śpiewu i tańca w Kingston. Gdy miała dziesięć lat wraz z rodziną wyprowadziła się do St. Petersburga na Florydzie, gdzie kontynuowała edukację artystyczną. Trzy lata później zaczęła pracować jako modelka i wkrótce z powodu kariery przeprowadziła się do Los Angeles. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2001 roku w filmie „Mary i Kate: Wakacje w słońcu”. Następnie zaczęła występować w niewielkich rolach w kolejnych produkcjach, takich jak „Ocean Ave”, „Siostrzyczki” czy „Bad Boys II”. Przełom w jej karierze nastąpił w 2007 roku, gdy otrzymała rolę w filmie „Transformers”. Udział w kinowym hicie zapewnił jej międzynarodową popularność. W kolejnych latach Fox grała również w między innymi w filmach „40 lat minęło”, „Rouge” i „Wojownicze żółwie ninja”. Za udział w tej ostatniej produkcji otrzymała w 2015 roku Złotą Malinę dla najgorszej aktorki drugoplanowej.

Życie prywatne

Aktorka 2010 roku wyszła za Austina Greena. Ma z nim trzech synów, Noaha Shannona (ur. 2012), Bodhiego Ransoma (ur. 2014) i Journey’a Rivera (ur. 2016). W 2015 roku Fox wystąpiła o rozwód, po czym para ogłosiła separację. W 2019 roku gwiazda wycofała swój wniosek, ale w 2020 roku ponownie doszło do separacji. Rok później związała się z raperem Machine Gunem Kelly.
Dodaj komentarz