Aktorka się wytłumaczyła

Joanna Koroniewska podczas wizyty u fryzjera korzystała z telefonu. Fani oburzeni

Redakcja PinkWall | 19-05-2020 | skomentuj

Joanna Koroniewska podczas wizyty u fryzjera korzystała z telefonu. Fani oburzeni

AKPA

Oceń


Joanna Koroniewska jest jedną z pierwszych celebrytek, która wybrała się do fryzjera. Co dziwne… Swoją wizytą podzieliła się na Instagramie. A jedno z obostrzeń dotyczących wizyt jest takie, że nie można korzystać z telefonu. To bardzo wzburzyło jej fanów, którzy wytknęli jej to w komentarzach. Teraz Koroniewska postanowiła się wytłumaczyć. Nie wszystkich to jednak przekonało… 

Joanna Koroniewska u fryzjera 

Wszyscy czekali na ten dzień, aż rząd ogłosi, że gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie mogą się już otworzyć. Na pewno niejedna kobieta miała już całkiem spory odrost albo grzywkę, która wchodzi w oczy. Najwidoczniej podobny problem miała Joanna Koroniewska, która szybciutko wybrała się do fryzjera. Nie zastosowała się jednak do wszystkich zasad bezpieczeństwa. 

Ze względu na wysokie ryzyko zarażenia w takich miejscach jak właśnie salony fryzjerskie - jasno określono zasady o odpowiedniej odległości między stanowiskami, obowiązku noszenia maseczek i rękawiczek ochronnych, a także ustanowiono zakaz korzystania z telefonów komórkowych i spożywania posiłków. Jak można zaobserwować na Instagramie gwiazdy - nie wszyscy się do tego zastosowali.

 

  Zobacz także  


Koroniewska robiła zdjęcia, nagrywała filmiki i potem wrzuciła je na Instagram. Fani aktorki zaczęli wytykać jej, że nie powinna tego robić. 

Aktorka postanowiła się wytłumaczyć - powiedziała, że jej wizyta jest częścią przygotowań do sesji zdjęciowej, a salon był zamknięty dla innych osób. Wszystko to napisała wielkimi literami, aby nie było żadnych wątpliwości: 

Uspokajam wszystkich zainteresowanych, martwiących się o złamanie zakazu - to przygotowania do sesji zdjęciowej bez udziału osób trzecich

Przekonała was? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Przygotowania do #domówkaudowborów pełną parą!!! 💇‍♀️🔥🔥🔥A ponieważ dzisiaj oprócz gościa specjalnego @katarzyna_dowbor_official, która to mam cichą nadzieję skarci mego męża a swojego syna a ja poczuję DZIKĄ satysfakcję, (😂🤦‍♀️🙏) odwiedzi nas cudowne MŁODE małżeństwo- @majabohosiewicz i @stary_dzidziutkow !! 😂😂😂🤪🙌Będzie się działo!!!! Tęskniliście?!? Spokojnie, na paznokcie i kosmetyczkę JESZCZE się nie załapałam a więc spokojnie, znowu nie będę na tip top. 😂😂😂🙌 #dowborybehappy #powercouple #zapraszamy #☘️ USPOKAJAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MARTWIĄCYCH SIĘ O ZŁAMANIE ZAKAZU- TO PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ BEZ UDZIAŁU OSÓB TRZECICH.

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)
Dodaj komentarz