Czy to możliwe?

Karolina Pisarek zastąpi Joannę Krupę w "Top Model"?

Patrycja | dnia: 14-05-2020 | skomentuj

Karolina Pisarek zastąpi Joannę Krupę w "Top Model"?

AKPA

Oceń


Program „Top Model” jest jednym ze sztandarowych w ramówce TVN. Mimo ciężkiej sytuacji, jaka panuje na świecie - nie zrezygnowano z niego, a jedynie wprowadzono dodatkowe środki ostrożności. Castingi do jesiennej edycji programu obecnie prowadzone są normalnie. Odbywają się za pośrednictwem Internetu. Wielu widzów zastanawiało się jednak, czy Joanna Krupa pojawi się w programie. W końcu niedawno wydała na świat swoje pierwsze dziecko i teraz stara się skupić na macierzyństwie. W dodatku mieszka w USA, więc musiała by przylatywać na nagrania do Polski. Plotki podgrzała Pisarek, która powiedziała, że mogłaby zastąpić Krupę. Zasugerował to Marcin Cejrowski z „Plejady” podczas jednego z programów „Kwarantanna Live”. 

 

  Zobacz także  

Pisarek zastąpi Krupę w „Top Model”? 

Karolina Pisarek miała 18 lat, kiedy pojawiła się w „Top Model”. Doskonale wie jak to działa i od zupełnie innej strony zna ten program. Doszła do samego finału, a tam zajęła drugie miejsce, bo lepszy okazał się tylko Radek Pestka. Od tego czasu regularnie pracuje jako modelka - nie podzieliła więc losu wielu uczestników programu, o których słuch zaginął. Ma za sobą już wiele sukcesów, a teraz można oglądać ją w programie „Ameryka Express”. Nic dziwnego, że produkcja mogłaby brać ją pod uwagę jako potencjalną prowadzącą. Portal „Plejada.pl” poprosił modelkę o komentarz, a ta powiedziała, że marzy o pracy w telewizji: 

Bardzo bym chciała współprowadzić "Top Model", to jedno z moich marzeń. Byłoby niesamowicie! Wszystko, co robię zawodowo po programie, ma jeden cel - chcę pracować w telewizji. To moje marzenie, chciałabym takie rzeczy robić. Zobaczymy, co będzie. Kocham podróżować, ale kiedyś trzeba zostać na miejscu

Plotek skontaktował się jednak z menadżerką Krupy - Justyną Bulińską, która powiedziała, że Joasia nie zamierza rezygnować z występów w show:

Oczywiście, że Joanna Krupa pojawi się w kolejnej edycji 

Cóż. Pisarek musi więc chyba poczekać na swoją wielką szansę. 
Dodaj komentarz