Koniecznie obejrzyjcie!

Dario i Piorun nagrali swoje Hot16Challenge. Jan Frycz znowu został gangsterem i absolutnie rozwalił system

Patrycja | dnia: 13-05-2020 | skomentuj

Dario i Piorun nagrali swoje Hot16Challenge. Jan Frycz znowu został gangsterem i absolutnie rozwalił system

YouTube.com; Krzysztof Skonieczny

Oceń


„Hot16Challenge”, które powoli opanowuje YouTube staje się coraz popularniejsze. Biorą w nim udział zarówno osoby niezwiązane z rapem, a ostatnio swoją wersję nagrał również… prezydent Duda. Do akcji postanowili włączyć się również „Piorun” i Dario - czyli Jan Frycz i Krzysztof Skonieczni. Ponownie wcielili się w bohaterów serialu „Ślepnąć od świateł” i to już nie jest tylko challenge. To już performance. 

 

  Zobacz także  

Jan Frycz jako Dario w „Hot16Challenge” 

W 2018 roku na HBO wypuszczono serial „Ślepnąć od świateł”, który oparty został na powieści Jakuba Żulczyka. To był hit. Do dzisiaj bije on rekordy popularności, a najczęściej zadawanym pytaniem autorowi pewnie jest „czy powstanie 2. część serialu”. Widzowie wyjątkowo polubili gangstera o imieniu Dario, w którego wcielał się właśnie Frycz. I w takim wcieleniu możemy oglądać go w teledysku. Skonieczny pełnił tutaj rolę zarówno reżysera i współscenarzysty, i zdecydował się na to, żeby wykorzystać potencjał serialu w szczytnym celu. 

Muzykę skomponował Louis Villan, a autorem tekstu i wykonawcą jest Krzysztof Skonieczny. W mocnych słowach odniósł się on do pandemii koronawirusa, pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym, a nawet rządów premiera Morawieckiego. Bez ogródek, mocno i konkretnie. 

Dario wykorzystał kilka swoich sławnych tekstów z serialu, przy czym dostosował je do obecnej sytuacji. Zarówno Frycz, jak i Skonieczny, wypadli świetnie, co przyczyniło się do jeszcze większego rozgłosu akcji. Koniecznie to obejrzyjcie!
Dodaj komentarz