Ale silna!

Marcin Prokop pokazał zdjęcie swojej żony. Pozwolił sobie na niewinny żarcik

Patrycja | dnia: 13-05-2020 | skomentuj

Marcin Prokop pokazał zdjęcie swojej żony. Pozwolił sobie na niewinny żarcik

AKPA

Oceń


Marcin Prokop to chyba jeden z najbardziej znanych prezenterów telewizyjnych. Oprócz tego, że znany to jeszcze lubiany - a to już niesamowity wyczyn. Jednym z najczęściej wyszukiwanych w Internecie haseł, które dotyczą Prokopa to „wzrost” i „żona”. Prokop jednak nie pokazuje jej zbyt często, nie mówi o niej zbyt dużo i rzadko zabiera na branżowe eventy. Wiadomo o niej niewiele - na przykład to, że jest bardzo popularną joginką. Prowadzący „Dzień dobry TVN” pozwolił sobie na mały żarcik i z tej okazji pochwalił się umiejętnościami na swoim Instagramie. 

 

  Zobacz także  

Marcin Prokop pochwalił się swoją żoną 

Maria Prażuch-Prokop pojawiła się w nowym poście swojego męża. Zaprezentował w nim jej umiejętności - kobieta wykonuje figurę z jogi, która naprawdę robi wrażenie. Żona Prokopa pokazała jak silne ma ręce - cały ciężar swojego ciała przeniosła bowiem właśnie na nie. Oczywiście Prokop nie byłby sobą, gdyby nie skomentował tego w zabawny sposób: 

Dziś odkryłem, że moja żona nie ma nóg i składa się głównie z włosów

Internauci podłapali humor Prokopa i sami zaczęli dodawać zabawne komentarze. Byli jednocześnie pod wrażeniem umiejętności Marii. 

Przypomnijmy, że Prokop i Prażuch byli ze sobą przez wiele lat, aż w końcu 9 lat temu wzięli ślub. Pięć lat przed ślubem przyszła na świat ich córka - Zosia. 

Sami jesteśmy pod wrażeniem umiejętności żony Prokopa! 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

dziś odkryłem, że moja żona nie ma nóg i składa się głównie z włosów ? . #wife #yoga #much #hair #zero #legs

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)
Dodaj komentarz