Narożna zabrała głos

Magda Narożna jest w ciąży? Jedno zdjęcie rozpoczęło fale spekulacji

Patrycja | dnia: 14-05-2020 | skomentuj

Magda Narożna jest w ciąży? Jedno zdjęcie rozpoczęło fale spekulacji

AKPA

Oceń


Magda Narożna znowu powróciła na języki wszystkich. Wystarczyło jedno zdjęcie, które dodała w mediach społecznościowych, aby wszystkie fanki kobiety i zespołu „Piękni i Młodzi” zaczęły dopytywać, czy aby nie spodziewa się ona dziecka. Gwiazda, która zapozowała bokiem w czarnej kreacji, niespodziewanie wywołała tym w komentarzach sporą burzę. Nie zabierała głosu, więc plotki przenosiły się w najlepsze. Jak się jednak okazuje - wcale nie jest tak, jak się fankom wydawało. 

 

  Zobacz także  

Magdalena Narożna w ciąży? 

Lekko powiększony brzuch w czarnej sukience i taka burza. Długo Narożna nie zabierała głosu w sprawie tych komentarzy, ale w końcu dała swoim fankom znać. W ten sposób dowiadujemy się, że w ciąży nie jest. Jak Narożna tłumaczy swój większy brzuszek? 

Uroki kwarantanny 

Chwilę później odpowiedziała jeszcze jednej internautce i rozwiała w ten sposób wszelkie wątpliwości: 

Nie, Kamilka. Bardzo bym chciała, ale to jeszcze nie ten czas.

Jest więc nadzieja, że gwiazda zdecyduje się na posiadanie małego szkraba ze swoim ukochanym. 

Przypomnijmy, że obecnie Narożna, wraz ze swoim nowym partnerem - Krzysztofem Byniakiem - wychowuje córkę z poprzedniego małżeństwa. To właśnie Byniak wziął udział w sprzeczce, którą na początku roku żyli wszyscy - zarówno fani, jak i anty fani zespołu „Piękni i Młodzi”. Cała sytuacja skończyła się wizytą na pogotowiu, a także interwencją policji. Sprawa do dzisiaj nie została wyjaśniona, ale Dawid Narożny został przez to wyrzucony z zespołu. 
Dodaj komentarz