Wokalistka „Pięknych i Młodych” na nowo układa sobie życie

Magdalena Narożna szczerze skomentowała rozstanie z byłym mężem. Żałuje tej decyzji?

Marta | dnia: 02-11-2020 | skomentuj

Magdalena Narożna szczerze skomentowała rozstanie z byłym mężem. Żałuje tej decyzji?

AKPA

Oceń


Burzliwa relacja Magdaleny i Dawida Narożnych od dawna budzi wielkie zainteresowanie. Chociaż już wcześniej zdobyli popularność dzięki występom ze wspólnie założonym zespołem „Piękni i Młodzi”, najgłośniej zrobiło się o nich za sprawą rozstania, do którego doszło w 2019 roku. Para zaczęła wówczas otwarcie opowiadać o swoich osobistych sprawach na łamach mediów. Byli małżonkowie spierali się między innymi o dziesięcioletnią córkę Gabrysię. W ten sposób Narożni zostali popularnymi celebrytami, których życie stało się przedmiotem pilnej obserwacji ze strony mediów oraz fanów.

  Zobacz także  

Magdalena Narożna od początku nie ukrywała, że bardzo dobrze radzi sobie z rozstaniem z mężem oraz zakończeniem z nim współpracy. Teraz z kolei wokalistka postanowiła szczerze powiedzieć, co o tym sądzi.

Najlepsza decyzja w życiu?


Niedawno piosenkarka udzieliła wywiadu dla „Na Żywo”, w którym opowiedziała o swoim obecnym życiu. W rozmowie z dziennikarzem nie ukrywała, że od czasu rozwodu dobrze jej się powodzi. Z jej słów jasno wynika, że nie żałuje podjętej decyzji i że udało jej się ułożyć wszystko na nowo ze swoim obecnym narzeczonym, Krzysztofem Byniakiem:

Nasze rozstanie to była najlepsza decyzja w moim życiu. Może trzeba wiele przejść, by znaleźć tego właściwego człowieka? Z Krzysztofem jestem szczęśliwa.

Gwiazda pozwoliła sobie przy tym na wspomnienie początków jej znajomości z Krzysztofem. Chociaż poznali się już podczas nauki w liceum, głębsze uczucie zrodziło się między nimi dopiero wiele lat później:

Zaiskrzyło, dopiero kiedy los zetknął nas ponownie rok temu. Ja leczyłam rany po rozstaniu. On był samotny. Uczucie nas zaskoczyło.

Przy tej okazji wokalistka postanowiła odpowiedzieć na pytanie, które zapewne najbardziej nurtuje jej fanów – kiedy zamierza ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Narożna nie ukrywała, że z pewnością nie nastąpi to w najbliższym czasie. Jeszcze nie podjęła z Krzysztofem żadnych decyzji w kwestii ślubu, a sama woli się na razie skupić na swoich projektach zawodowych. Dodała przy tym, że niebawem mają się ukazać dwie kolejne piosenki Pięknych i Młodych.
Dodaj komentarz