Magda odpowie?

Dawid Narożny reaguje na zaręczyny byłej żony. Przy okazji wbija jej szpilę

Patrycja | dnia: 23-07-2020 | skomentuj

Dawid Narożny reaguje na zaręczyny byłej żony. Przy okazji wbija jej szpilę

AKPA

Oceń


Magda Narożna i Dawid Narożny wiele lat byli razem w zespole „Piękni i Młodzi”, ale tworzyli również szczęśliwą parę w życiu prywatnym. Niestety, wydaje się, że tylko pozornie. Dlatego właśnie wszyscy byli zaskoczeni, kiedy okazało się, że para zamierza się rozwieść, o czym poinformowali w 2019 roku. Zapewnili jednak swoich fanów, że nie wpłynie to na ich działalność zawodową, a przede wszystkim zastrzegli, że nie będą krzywdzić siebie wzajemnie ze względu na córkę. Długo jednak ich postanowienie nie wytrzymało - kiedy znaleźli sobie partnerów, zaczęły się niesnaski. Doprowadziło to do medialnej burzy, wielu nieprzyjemnych sytuacji, a w konsekwencji - do wyrzucenia Narożnego z zespołu. Niedawno okazało się, że Narożna zaręczyła się ze swoim partnerem i wszyscy zastanawiali się co na to Dawid. Odpowiedział w swoim stylu, wbijając szpilę swojej ex.

 

  Zobacz także  

Narożny o zaręczynach byłej żony 

Dawid w listopadzie powita swoją drugą pociechę, której spodziewa się ze swoją aktualną partnerką. Magda nie chciała być gorsza i kilka dni temu ogłosiła, na kanapie programu „Pytanie na Śniadanie”, że zaręczyła się ze swoim partnerem. Wszyscy zastanawiali się co na to Dawid. Postanowił na swoim Instastory odnieść się do tego - wstawił screen artykułu o zaręczynach i napisał: 

Moi drodzy, dostaję od Was wiele wiadomości. Tak, wiem, słyszałem o zaręczynach już w listopadzie i bardzo się z tego powodu cieszę. Gratuluję (przyszłej młodej parze)

I gdyby tylko na tym się skończyło! Ale Dawid nie mógł odmówić sobie złośliwości pod adresem byłej żony. Uznał, że komplikuje ona unieważnienie ich ślubu kościelnego: 

Może po tych licznych publikacjach 'niemiłosiernie szczęśliwa osoba' zmieni zdanie i w końcu dogada się ze mną i nie będzie robiła problemów w sprawie unieważnienia ślubu kościelnego w trybie skróconym, o które już tyle czasu prosiłem

Do tej pory Magda nie reagowała na zaczepki swojego byłego męża. Tym razem odpowie? 
Dodaj komentarz