Kim jest?

Magda Narożna - z "Piękni i młodzi". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 28-01-2020 | skomentuj

Magda Narożna - z "Piękni i młodzi". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Magda Narożna jest wokalistką w zespole „Piękni i młodzi”. Ostatnio jednak jest znana ze skandalu, jaki wybuchł wokół jej osoby z powodu awantury z byłym mężem. Ale może jeszcze ktoś nie wie kim jest Narożna? Poznajcie ją lepiej.

Wszystko o: Magda Narożna

Pełne imię i nazwisko: Magda Narożna
Data urodzenia: 22 listopada 1988
Zawód: piosenkarka
Partner: Dawid Narożny (2012-2019; rozwód)
Dzieci: Gabriela
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @madzia_pim

Młodość i wykształcenie

Urodziła się w okolicach Łomży i jak mówiła – od zawsze lubiła śpiewać. W dzieciństwie i latach nastoletnich trenowała lekkoatletykę, a dokładnie biegi dystansowe. Na weselu kolegi zaśpiewała spontanicznie na scenie, a tam dostrzegł ją manager, który zasugerował założenie zespołu weselnego. Zaczęła więc, w wieku 16 lat, jeździć po weselach ze swoim zespołem – Magda Band. 
Magda Narożna jest przede wszystkim gwiazdą i na tym chce się skupić, bo jak wielokrotnie podkreślała to od zawsze było jej marzeniem. Ma jednak swój plan B: jest dyplomowanym technikiem jako higienistka stomatologiczna.

  Zobacz także  

Kariera

Zespół „Piękni i młodzi” założony został przez Dawida i Magdę Narożnych, a także Daniela Wilczewskiego w 2012 roku. Początkowo dalej koncertowali na weselach, ale zaczęli puszczać swoje piosenki na YouTubie i okazało się, że ludzie uwielbiają ich słuchać – wylansowali wtedy takie przeboje jak „Niewiara” i „Kocham się w tobie”. Wystąpili w programie „Must Be The Music” w 2014 roku i dotarli do finału. Wydali wtedy też cyfrowo swój debiutancki album „Niewiara”. Jedną z ich najpopularniejszych piosenek zespołu jest „Ona jest taka cudowna”.
W 2015 roku wydali „Niewiara” w postaci płytowej.

Życie prywatne

Prywatnie, do 2019 roku, pozostawała żoną Dawida Narożnego. W 2019 roku para rozwiodła się, ale zapewnili, że będą w przyjacielskich stosunkach i dalej będą razem koncertować (co jak wiemy – nie ma miejsca z powodu ich afery). Mają córkę Gabrysię. Narożna ma nowego partnera – Krzysztofa Byniaka.
Dodaj komentarz