Kim jest?

Jennifer Lopez - gwiazda "Zatańcz ze mną". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Redakcja PinkWall | 28-01-2020 | skomentuj

Jennifer Lopez - gwiazda "Zatańcz ze mną". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

hollywoodlife.com

Oceń


Wydaje się, że nie ma ani jednej osoby, która nie wiedziała kim jest Jennifer Lopez, która znana jest również jako J.Lo. Na pewno jest posiadaczką jednej z najpiękniejszych pup w show biznesie. Ale liczymy się z tym, że nie każdy wie kim ona jest (chociaż nie wierzymy). Poznajcie lepiej Jennifer Lopez.

Wszystko o: Jennifer Lopez

Pełne imię i nazwisko: Jennifer Lynn Lopez
Pseudonim: J.Lo
Data i miejsce urodzenia: 24 lipca 1969, Nowy Jork
Zawód: aktorka, piosenkarka, tancerka
Partner: Ojani Noa (1997-1998; rozwód), P. Diddy (1998-2000; rozstanie), Cris Judd (2001-2002; rozwód), Ben Affleck (2002-2004; rozstanie), Marc Anthony (2004-2012; rozwód), Alex Rodriguez (partner od 2017 - obecnie)
Dzieci: Emma i Maximilian (bliźniaki, 2008)
Wzrost: 164 cm
Waga: ok. 58 kg
Instagram: @jlo

Kariera aktorska

Pojawiała się w epizodycznych rolach lub mało znanych serialach m.in. „Pielęgniarki w akcji”. Później zaczęła pojawiać się w coraz większych produkcjach np. „Krew i wino” czy „Moja rodzina”. Jednak to filmy, w których zagrała na przestrzeni 2000-2005 roku przyniosły jej największą popularność i ugruntowały jej pozycję na rynku filmowym. Mowa o takich filmach jak „Pokojówka na Manhattanie” czy „Sposób na teściową” i „Powiedz tak”. W 2007 roku rozpoczęła się emisja reality show Lopez „DanceLife”.
Zagrała również w takich filmach jak „Plan B”, „Teraz albo nigdy” czy w „Ślicznotkach”.

  Zobacz także  


Kariera muzyczna

W 1999 roku wydała swój debiutancki album „On the 6”. Chyba każdy zna piosenkę „Waiting for tonight”, który pochodził właśnie z tego albumu. Ale na pewno jeszcze popularniejszą piosenką była „Let’s get loud”. Później konsekwentnie kontynuowała swoją karierę jako piosenkarka, nagrywając kolejne albumy i lansując przeboje. Nie da się nie pamiętać m.in. o „Jenny from the Block” czy „All I have”. Chętnie śpiewała również w języku hiszpańskim (ma nawet album w całości nagrany w języku hiszpańskim - „Como ama una mujer”). Inne jej piosenki to m.in. „On the floor”, „Booty”, „I ain’t your mama” czy „Papi”.

Życie prywatne

Wydaje się, że to mógłby być materiał na książkę. J.Lo była trzykrotnie zamężna. Pierwszym jej mężem był Ojani Noa, ale tak, jak szybko się pobrali, tak szybko się rozwiedli. By menadżerem w jej restauracji „Madre’s”, gdzie pracował do 2002 roku.
W 1998 roku poznała P. Diddy’ego z którym przez 2 lata pozostawała w nieformalnym związku. 27 grudnia 1999 roku została aresztowana w Nowym Jorku, wraz z nim, za wywołanie strzelaniny i nielegalne posiadanie broni. Została jednak oczyszczona z zarzutów, ale ich związek nie przetrwał tej próby. Dedykowali sobie wzajemnie piosenki, ale nie zdecydowali się na powrót do siebie.
Później związała się z Crisem Juddem, tancerzem, który był jej drugim mężem. Pobrali się w 2001 i rozstali w 2002, kiedy Lopez zaczęła spotykać się z Affleckiem. Mieli się nawet pobrać, ale kilka godzin przed ceremonią – odwołano ślub.
Trzecim mężem był Marc Anthony, a kiedy zaczęli się spotykać – miał jeszcze żonę. 5 dni po jego rozwodzie para się pobrała, a w 2008 roku doczekali się bliźniaków – Emmy i Maximiliana. Rozstali się w 2012 roku. Od 2017 Lopez jest z baseballistą Alexem Rodriguezem, z którym jest zaręczona.
Dodaj komentarz