Kim jest?

Justin Timberlake - roztańczony gwiazdor. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Patrycja | dnia: 28-01-2020 | skomentuj

Justin Timberlake - roztańczony gwiazdor. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

theverge.com

Oceń


Justin Timberlake od lat znajduje się w czołówkach amerykańskich aktorów i piosenkarzy. Często pojawia się w różnych produkcjach filmowych, a jego piosenki są niezwykle chętnie słuchane. W dodatku ma wspaniały styl co zaowocowało m.in. współpracą z Levi’s-em. Kim jest Justin Timberlake?

Wszystko o: Justin Timberlake

Pełne imię i nazwisko: Justin Randall Timberlake
Data i miejsce urodzenia: 31 stycznia 1981, Memphis
Zawód: aktor, piosenkarz, tancerz, producent muzyczny
Partnerka: Britney Spears (1999-2002; rozstanie), Jessica Biel (żona od 2012-obecnie)
Dzieci: Silas Randall (2015)
Wzrost: 185 cm
Waga: ok. 75 kg
Instagram: @justintimberlake

  Zobacz także  

Kariera

Karierę rozpoczął w wieku 11 lat, kiedy występował z innymi przyszłymi gwiazdami (m.in. Christiną Aguilerą czy Ryanem Goslingiem) w Klubie Myszki Miki. W wieku 14 lat założył zespół *NSYNC. Po siedmiu latach koncertowania z nimi zdecydował się na karierę solową. Wyszły wtedy takie przeboje jak „Rock Your Body” czy „Cry Me a River”. Inne piosenki jakie wylansował na przestrzeni lat to „What Goes Around… Comes Around”, „SexyBack”, „Supplies” czy „Can’t Stop The Feeling”. Wielokrotnie występował w filmach m.in. „To tylko seks” czy „Wyścig z czasem”.

Życie prywatne

W latach 1999-2002 był związany z Britney Spears, którą poznał w Klubie Myszki Miki. Po rozstaniu Justin zadedykował jej piosenkę „Cry Me a River”. Britney z kolei napisała dla niego „Everytime”.
Od 2007 roku jest z aktorką Jessicą Biel, a od 2012 roku pozostają w związku małżeńskim. Mają syna, który urodził się w 2015 roku, Silasa Randalla.
Dodaj komentarz