Kim jest?

Dawid Kwiatkowski - idol nastolatek. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, kariera

Redakcja PinkWall | 28-01-2020 | skomentuj

Dawid Kwiatkowski - idol nastolatek. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, kariera

AKPA

Oceń


Dawid Kwiatkowski jest idolem wielu nastolatek w Polsce. Szturmem wbił się na rynek muzyczny, a nastolatki oszalały na jego punkcie. Jego kariera nie zwalnia w miarę upływu lat, a wręcz przeciwnie – nabiera tempa. Niektórzy jednak mogą nie wiedzieć kim jest. Poznajmy więc Dawida Kwiatkowskiego.

Wszystko o: Dawid Kwiatkowski

Pełne imię i nazwisko: Dawid Piotr Kwiatkowski
Data i miejsce urodzenia: 1 stycznia 1996, Gorzów Wielkopolski
Zawód: piosenkarz, autor tekstów
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 174 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @kwiatkowsky

Młodość

Dawid Kwiatkowski jest synem Agnieszki i Jacka Kwiatkowskich. Ma dwóch przyrodnich braci: Mateusza, a także Michała, którzy tak jak on są piosenkarzami. Wyznał kiedyś, że jego rodzice mieli problem alkoholowy.
Uczył się w Liceum Ogólnokształcącym nr IV w Gorzowie Wielkopolskim, ale przerwał naukę w drugiej klasie liceum. Później próbował skończyć liceum i zdobyć średnie wykształcenie w szkole prowadzonej przez Internet, ale nie udało mu się to ze względu na trwającą trasę koncertową, ponieważ nie miał możliwości podejść do egzaminów.

  Zobacz także  


Kariera

Pierwsze swoje profesjonalne nagranie zrealizował w studiu swojego brata – Michała Kwiatkowskiego w Paryżu. Nagrał wtedy cover piosenki Bartosiewicz „Ostatni”. Śpiewał w zespole Two of Us, z którym nawet wygrał w 2012 roku konkurs talentów „Askana łowi talenty”. Za wygrane wtedy pieniądze kupił gitarę.
Latem w 2012 roku wziął udział w przesłuchaniach do „Must be the music. Tylko muzyka”. Rok później wydał swój debiutancki singiel „Biegnijmy”, a fanki totalnie go pokochały. Jego debiutancki album nosił tytuł „9893”. Od tego czasu nieustannie koncertuje, a na swoim koncie ma wiele sukcesów. Na jego koncie znajdują się też inne albumy, które wydał na przestrzeni lat i wylansował takie hity jak m.in. „Droga”, „Jesteś” czy „Mordo”.
W 2013 roku założył markę odzieżową #9893. Od 2014 organizuje obozy muzyczne dla dzieci i młodzieży. Był uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”. Jest trenerem w „The Voice Kids”.

Życie prywatne

Nie wiadomo czy Dawid Kwiatkowski się z kimś spotyka, ponieważ nie udostępnia w sieci takich informacji. 
Dodaj komentarz