Ponoć wszystko przez odległość 

Karolina Pisarek już rozstała się ze swoim partnerem?

Patrycja | dnia: 06-06-2020 | skomentuj

Karolina Pisarek już rozstała się ze swoim partnerem?

AKPA

Oceń


Karolina Pisarek nie ma szczęścia w miłości. Na początku 2020 roku rozstała się z brazylijskim modelem - Danielem Matsunagą, który ponoć ją zdradzał. Sama zainteresowana mówiła wtedy po rozstaniu: 

Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę

Wydawało się, że ukojeniem będzie dla niej związek z niejakim Jaimem Camarą, który jest o 17 lat starszy od modelki. Z uśmiechem na ustach opowiadała o tym, że marzy, aby być żoną i matką. Okazuje się, że nie spełni tego marzenia przy Camarze, z którym ponoć się rozstała. 

 

  Zobacz także  

Karolina Pisarek znowu jest singielką? 

Jak zdradził informator w „Gali” - modelka i rajdowiec nie są już razem. Ponoć ich relacja nie przetrwała ze względu na nieustanną rozłąkę. Modelka swoją karierę łączy z Polską, a on, również ze względu na swojego 11-letniego syna, postanowił żyć w Miami. Oboje się odwiedzali, ale to nie wystarczyło, aby utrzymać ten związek. Informator zdradził: 

Jaime zrealizował się w życiu zawodowo. Dla Karoliny to kariera i plany zawodowe są dzisiaj priorytetem i jak się okazało - te dwie sfery są nie do pogodzenia. Karolina jest wdzięczna za czas spędzony ze swoim chłopakiem i życzy mu wszystkiego najlepszego, a tymczasem sama skupia się na realizacji celów, jakie wraz ze swoim managementem zaplanowała na ten rok

Jak się okazuje - 22-latka doskonale radzi sobie z tym, co ją spotkało. Jak podkreśla znajomy modelki w „Gali”: 

Wygrana w programie "Ameryka Express" w TVN przypomniała jej, że nawet w najtrudniejszej "podróży" może sobie poradzić bez mężczyzny

Póki co Karolina Pisarek nie potwierdziła żadnej z tych rewelacji, więc nic nie jest pewne na 100%. Mamy jednak nadzieję, że jej miłość przetrwa. 
Dodaj komentarz