Dlaczego postanowiła to zrobić?

Joanna Krupa wyklucza mięso z diety swojej 4-miesięcznej córki

Patrycja | dnia: 03-03-2020 | skomentuj

Joanna Krupa wyklucza mięso z diety swojej 4-miesięcznej córki

AKPA

Oceń


Joanna Krupa już od najmłodszych lat stara się wprowadzić swojej córce zdrowe nawyki i przekazać wartości, które są również niezwykle ważne dla niej samej. Pod zdjęciem na Instagramie postanowiła przekazać swoim fanom, że wprowadziła pewne zmiany w diecie Ashy-Leigh. Jak można się domyślić – związane jest to z tym, co jest ważne dla Joanny Krupy. A dla modelki niezwykle istotne są prawa zwierząt. Już od dłuższego czasu prowadząca „Top Model” nie spożywa mięsa i postanowiła, że zadba o dietę bezmięsną również dla swojej córki.

Chce nauczyć swoją córkę tego, że zwierzęta są bardzo ważne i postanowiła wprowadzić specjalną dietę, która w odniesieniu dla małych dzieci jest, dla wielu osób, dość kontrowersyjna.

  Zobacz także  

Dieta córki Joanny Krupy

Prowadząca „Top Model” pochwaliła się zdjęciem swojej córki w uroczym śliniaku z groszkiem. Joanna sugeruje, że będzie się starała wprowadzać do diety swojego maluszka głównie warzywa:

Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi... Kochaj wszystkie zwierzęta. Od samego początku dawanie dzieciom dobrego przykładu jest kluczem do tego, aby mogły stać się kochającą i współczującą istotą ludzką

Jedna z internautek wprost zapytała czy Joanna Krupa nie zamierza wprowadzać do diety mięsa. W końcu prędzej czy później każdy rodzic się na to decyduje. Modelka odpowiedziała:

Oczywiście i kiedy będzie dorosła to sama zdecyduje. Do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje

Wydaje wam się, że to dobry pomysł?
Dodaj komentarz